T.G.I. Fridays, oblíbená síť restaurací všech milovníků pravých amerických burgerů a šťavnatých žebírek, je vyhlášená svými Jack Daniels burgery a žebírky s krevetami, vychutnat si je můžete hned v centru Prahy Na Příkopech.

Díky bohu, že je pátek. Thanks God it is Friday. Takhle přesně zní název oblíbené americké síťě restaurací, který ve zkratce zní jako T.G.I. Friday´s. T.G.I. Friday´s si získala své příznivce především díky výjimečné kvalitě jídel a koktejlů a dalších specialit.  Již na první pohled si všimnete hned celé řady rozdílů. Prostředí, funky barmanů házející láhvemi, číšníků s úsměvem na rtech a kšandami či skvělých artefaktů na zdech a neposledně ingrediencí dovezených přímo z USA.

Není burger, jako burger

Je burger a burger. Jak poznáme ten kvalitní? Tajemství dobrého a kvalitního burgeru, do kterého se zamilujete, je skryto v receptuře se směsí koření a specifickou hrubostí mletí. Základem je samozřejmě kvalitní výběr masa. Správný poměr kvalitního tuku a masa dále zajistí, že burger zůstane šťavnatý přesně tak, jak má být. Americká síť restaurací T.G.I. Friday´s připravuje své pokrmy podle originálních receptů z USA. Pro získání co nejlepší kvality dováží své maso do Prahy až z Irska. Výjimečnou kvalitu masa se správnou hrubostí mletí poznáte podle chuti již po prvním soustu. Vše musí být vyvážené.  

okT.G.I. Friday´s nabízí dva druhy burgerů – Classic a Prime choice. Oba se pyšní výjimečnou kvalitou masa, dovezeného z již zmíněného Irska. Prime Choice se liší v tom, že se zpracovává pouze z hovězího plemene Black angus (vyšší kategorie kvality masa).

Classic burgery jsou grilovány na medium well. Podávají se na opečené a máslem potřené sezamové housce s čerstvými rajčaty, nakládanými okurkami, sladkou červenou cibulí, salátem a křupavými hranolkami.

Prémiové, tedy Prime choice burgery připravované z výběrové kvality hovězího masa Black Argus vyniká výraznou chutí a jedinečnou jemností. Podává se na celozrnné housce.

Delikatesy se slavnou omáčkou z Jacka Danielse

 Jack Daniel´s Burger

Hamburger přelitý patentovanou omáčkou Jack Daniel´s s rozpušteným sýrem Jack a křupavou slaninou. 

p

335 Kč                                                                                   

Jack Daniel´s half-rack ribs and shrimp

d

Šťavnatá žebírka z pečeně, jemně okořeněné cajunským kořením a přelité patentovanou omáčkou Jack Daniel´s společně s křupavými smaženými krevetami představují dalšíspecialityvěhlasné sítě amerických restaurací T.G.I. Fridays.

425 Kč

zdroj: tisková zpráva

Reklama