Čtyřmístná cifra, která hledí na čtenářku s nickem Lefff z police v lékárně u potravinového doplňku, který by se jí letos vážně hodil, ji vede k jediné myšlence: Ježíšku, byla jsem hodná!

Dárky z lékáren jsou někdy dost drahé...


Krásné a dobré odpoledne!

Po nocích roztrhaných na kousky milovaným batoletem, které v touze utišit bolest způsobenou prořezávajícími se stoličkami dožaduje se co chvíli kojení, přemýšlím, čím se v nadcházejícím nevlídném období udržet v provozuschopném stavu.
Tři malé, energií sršící děti a léta nevyspání se na mém zdraví podepsaly do té míry, že jsem jen od léta bojovala se záněty dutin, močových cest, s pásovým oparem, zánětem osmičky a zánětem průdušek. Na jednu mámu, která si nemůže dovolit se vyležet, až dost.
Je mi čím dál víc jasné, že přísun ovoce a zeleniny nestačí a je potřeba přitlačit a sáhnout po dalším bojovém prostředku. Už kdysi mi pomohl a na dlouhou dobu jsem měla od všelijakých otravných neduhů pokoj. Jenže ouha - tento prostředek je finančně poměrně dost nákladný. Jakkoli vím, že investice do zdraví je něco, co se dlouho nezvažuje, nedá mi, abych nepřepočítávala cenu onoho potravinového doplňku na dětské boty a ošacení. Mateřská úchylka. V lékárně se na mě z horní police dívá ona bíločervená plastová dóza a před ní se nafukuje čtyřmístná cenovka. Systémová enzymoterapie není z laciného kraje, ale... Fyzické vyčerpání se ve svých důsledcích může prodražit daleko, daleko víc. A tak si pod stromeček přeju právě tu plastovou věc obsahující rovných 800 červenooranžových dražé, Ježíšku. Vždyť nemusí být jen pro mě. Ale radši ať jsou - ať ty pomocníky mí nejbližší nepotřebují. Ať jsou zdraví sami od sebe, prosím! Vždyť nejlepším dárkem pod stromečkem bude, když toho z lékárny budeme potřebovat co nejméně.

Klidný podzim prožitý ve zdraví!

přeje,
Lefff

P.S. Dárky z lékárny zatím nedostávám, ale párkrát už jsem je věnovala, většinou multivitamíny a minerály. Poté, co jsem darovala jeden nejmenovaný preparát na klouby, jsem se dozvěděla, že někteří lékaři doporučují místo drahého preparátu pravidelně užívat známé želatinové bonbóny, které chutnají malým a stejně tak i dospělým. Prý udělají podobnou službu a navíc ještě zlepší náladu. O jejich účincích na klouby nic nevím, ale zlepšení nálady krátce po požití mohu po létech pravidelného testování jednoznačně potvrdit :-)

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

Reklama