Čtenářka lalica děkuje za ten zázrak, že její syn přežil pád malého letadla v přírodní rezervaci v Keni. Děkuji Vám lalico za dobrou zprávu! A nebojte, vrátí se v pořádku…

Milá redakce,

srdečně zdravím všechny. Já většinou stojím nohami pevně na zemi a roztržitost nebývá mým společníkem. Letos máme trochu chaotický rok a léto si chtěl náš mladší syn zpestřit dovolenou v Africe. Celý rok je pracovně vytížený a nedávno jsme se spolu bavili, zda bude ve velkém slavit v lednu své kulatiny /30/.

Přes Skype jsme plánovali, koho by chtěl na ně pozvat a rozhodl se i pro sestřenice a tety, tedy pro větší rodinnou sešlost.
Týden strávil synátor doma a v neděli odletěl do Keně. Součástí dovolené mělo být i safari.Kluk jako ostatně všichni členové naší rodiny, miluje zvířata , tak si nechtěl nechat ujít jejich migraci v oblasti Massai Mara.

Už v neděli jsem byla celá nesvá, ostatně jako každá máma, které někam daleko odjíždí její ratolest. Do zavazadel jsem synovi vložila obrázek anděla strážného, který letí nad 2 dětmi. Zrovínka pár dní před jeho odletem jsem byla s dcerou nakupovat v Českém Těšíně a tak jsem zašla i do malé prodejničky , kde jsem každému z dětí zakoupila malý obrázek pro štěstí.....

K večeru mně začala bolet hlava, všechno mi padalo z ruky... Roztržitost mi způsobovala nepříjemnosti i na mé studentské praxi v pondělí a v úterý. Dnes jsem se chystala poslat synovi sms-ku, jelikož jsem dostala poslední v pondělí.

U Magistrátu mně čekal manžel a první, co mi řekl bylo: „Kluk je v pořádku“ a pak opatrně dodal, ale letadlo havarovalo. Zatmělo se mi před očima a nemohla jsem popadnout dech. Až pak jsem se dozvěděla, že letadlo, co převáželo na safari 14 cestujících, se zřítilo, čtyři lidé zemřeli, další 3 jsou těžce zranění. Na palubě letadla byl krom syna ještě jeden Čech /také přežil s lehkými zraněními/.

Ti, co byli ve předu včetně pilotů, neměli šanci přežít! Syn utrpěl jen oděrky, ale velký psychický šok. Hned po pádu začal z letadla tryskat kerosin a  cestující byli vyzváni k rychlému opuštění letadla.

K večeru volal i syn, že se našla  i jeho zavazadla s doklady, všem byla jim ihned poskytnuta lékařská pomoc, rovněž i pomoc lidí z ambasády.

V Keni ambasáda není, ale je v Etiopii.

Konečně jsem se trochu uklidnila, ale pořád mám v srdci veliký strach a obavu. V duchu jsem s naším chlapcem a děkuji za ten veliký zázrak, že přežil...


lalica
Text nebyl redakčně upraven


Téma dne na zítra je ROZTRŽITOST

  • Jste někdy roztržitá?
  • Nebo nějaký člen rodiny, nebo známý?
  • Máte s roztržitým člověkem nějakou veselou, či dramatickou historku?
  • Taky vám pořád někdo něco bere z ruky a schovává to na ta nejprapodivnější místa?
  • Taky vám ostatní tvrdí, že byste něco měla vědět, znát a přitom si vymýšlejí?
  • Taky se divíte, proč se vás ptají na takové nesmysly?
  • A taky jste si jistá, že to, za co vám nadávají, vám nikdy předtím nezakázali?

Tak vítejte do klubu a napište nám o tom na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním krásnou kyticí. Už se těším na vaše příspěvky! Tak krásný den!

Reklama