Čtenářka Maryene nám poslala aktuální  příběh svého syna. Který pro vztah udělal hodně moc, ale byl odkopnut. Děkuji Vám Maryene za příběh. Je to smutné, ale tohle si musí vyřešit on sám. I ženské dokážou být pěkné potvory…

Krásný den na ženě -in.

Každý snad to nějaké zklamání v lásce prožil. A každý se s tím musel i sám poprat a sám se z toho dostat.

Také jsem si to prožila, ale nepoučila se jak to chodí.

Dnes se na zklamání v lásce podívám trochu z jiné strany. Není to zklamání z toho, že by mě opustil nějaký muž, ale je to zklamání z toho, že nějaká dívka opustila kluka. Teď takové zklamání totiž právě prožívá můj syn. Po deseti letech ho opustila přítelkyně kvůli jinému a on stále čeká, že se k němu vrátí.

Zdálo se mu, že už na to mají věk a zatoužil po rodině. Ona ale chtěla víc. Listovala v katalozích domů a dala si podmínku, že postýlka bude stát až v novém. Vrhnul se do práce, jedno zaměstnání nestačilo. Přímo pod rukama se mu rodilo doslova katalogové bydlení. V tom shonu si ani neuvědomil, že dům je po jejích rodičích a jemu tam nic nepatří. S důvěrou však do toho vložil nejenom stavební spoření a dodnes splácí i úvěr za hypotéku. Jeho přítelkyně žádný příjem neměla, on zvládal dvě zaměstnání i stavbu. Na ni už neměl přirozeně tolik času. Postaral se o to kamarád.

Byl poslední, kdo se o tom dozvěděl. Přesto ji dále miluje a věří, že se k sobě vrátí..Nejí, nespí, už je vyhublý na kost. Přestože vím, že mu nepomůžu, stále mám tendenci mu nějak pomáhat, radit. Vím, že žádná universální rada neexistuje. Ale už se nemohu dívat, jak se trápí. 

Odešel s jednou taškou. kdekdo mu radí, aby si alespoň odnesl, co mu patří. Na to je doslova zlý. Přece nebude řešit peníze, když mu jde o lásku!

Každý konec má však nějaký začátek a já pevně věřím a doufám, že má tedy ještě všechno před sebou a ta pravá láska ho teprve čeká. 

Maryene
Text nebyl redakčně upraven


Jak se vypořádat se zklamanou láskou!

  • Kdy a kdo vás v lásce naposledy zklamal?
  • Jak jste se s tím vypořádala?
  • Co byste poradila ženám, které se trápí pro trapiče?
  • Jsou všichni chlapi stejní?
  • Existuje univerzální rada?
  • Jaké bylo vaše největší zklamání?
  • Máte okolo sebe někoho, kdo v tom právě lítá?

Nejen odpovědi na výše uvedené otázky, ale hlavně, příběhy, úvahy a rady posílejte na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás, která mi dnes pošle příspěvek k tématu, odměním krásnou květinou. Kdo to bude se dovíte v 16 hodin!

Reklama