Rodina

Syn čtenářky Pajdy je nejspíš věštec

Ačkoli na nějakém místě prokazatelně nikdy nebyl, podává o něm detailní informace - touto schopností olývá syn čtenářky Pajdy. Konkrétní příklad, který Pajda zaslala jako příspěvek k dnešnímu tématu, se týká rodinného domku.

Čtenářka Pajda má zvláštního syna. Jak je možné, že zná detaily o rodinném domku, ve kterém nikdy nebyl? Pajda mi o tom napsala příspěvek k dnešnímu tématu...


Už jsem tady psala, jak jsme koupili domek - a já do něj měla doma „omylem" atypické záclony, znala tam každý kout a dokázala najít, co kde je jen pomocí svých pocitů, že jsem v domku byla v době, kdy sloužil jako statek a chovalo se v něm zvířectvo a bydlelo tam osm lidí. A abych tomu nasadila korunu, zjistila jsem, že domek je opravdu po mé vzdálené příbuzné - ovšem natolik vzdálené, že moje rodina se s ní téměř nestýkala.

A aby toho nebylo málo, podařilo se nám koupit na opačném konci vesnice menší domek pro syna. Problém je v tom, že on vevnitř nikdy nebyl, protože tam je zatím nájemník, ale zato přesně ví, co a jak tam je. Rozložení místností dokázal popsat ještě dřív, než jsme se tam byli podívat. Opravy a problémy, které s domkem jsou, zná také - je mnohem jednodušší se jej zeptat, než se tam jít dívat, stejně nic nového nezjistíme. Doufám jen, že tenhle není taky po přízni...

Pajda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Déjà vu

 • Prožila jste někdy déjà vu?
 • Jakou situaci byste chtěla prožít znovu?

Dnes je téma dvojí. Předpokládám, že většina z vás (i když se možná mýlím) se s jevem déjà vu nesetkala, milé čtenářky. Budu ale rád, když mě vyvedete z omylu a napíšete mi své zkušenosti s tímto jevem. Pokud jste ale skutečně déjà vu nikdy neprožila, můžete přispět i tak: Napište mi, jakou jednu konkrétní situaci byste v životě ráda prožila znovu a proč - důvody mohou být různé, například byste se ráda zachovala jinak, anebo to bylo něco tak nádherného, že byste to chtěla zopakovat. A samozřejmě mám pro vás připravený malý dárek, tedy pro jednu z vás, která k tématu přispěje; dárkem je krásná pikniková sada s příborem a prkénkem, viz obrázek níže. Chcete-li mít šanci, získat tuto sadu, napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu na e-mailovou adresu níže.

pic

Rychloturnaj v piškvorkách

Dnes hrajeme Rychloturnaj v piškvorkách. Více na následujících odkazech...

   
31.01.2011 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Kaylie [*]

  daddyska — #3 Pro ne, kdyby se to stalo Tobě, věřilas bys tomu taky.

  Máš právo na vlastní názor, ale dějí se někdy věci...Sml15

  superkarma: 0 31.01.2011, 22:54:31
 2. avatar
  [3] daddyska [*]

  tomu nevěřím Sml23

  1. na komentář reaguje Kaylie — #4
  superkarma: 0 31.01.2011, 20:24:17
 3. avatar
  [2] Vera.Macík [*]

  to vypadá na minuloé životy. Sml67

  superkarma: 0 31.01.2011, 17:41:20
 4. avatar
  [1] SNÍŽEK [*]

  jste zajímavá rodina Sml16

  superkarma: 0 31.01.2011, 16:25:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme