Čtenářka Jane1 měla o Vánocích největší radost z navrátivšího se syna. Pod stromečkem našla (krom jiného) tarotové karty. Jak k nim přistupuje, to se dočtete v jejím příspěvku k tématu dne...

Jsou tarotové karty vhodný, nebo nevhodný vánoční dárek. Čtenářka Jane1 zatím váhá...


Jen krátce.

Původně jsem se sice chtěla rozepsat, proč jsem neměla jeden čas ráda Vánoce, proč bych je neměla mít ráda i nadále díky tragickému úmrtí maminky kdysi před vánočními svátky, díky úmrtí tatínka tento rok v říjnu a podobně. Nejdůležitější ale tentokrát bylo, že přijel syn, zdravý a optimistický, kterého jsem ve dveřích objala. Ten měl o své narozeniny na začátku prosince autonehodu se svou slečnou na dálnici, když směřovali do Itálie, kam samozřejmě nedojeli.

Však víme, jak ty silnice vypadaly, koupil si nové zimní gumy a jízdu se snažil přizpůsobit podmínkám vozovky, a přesto k tomu došlo také díky dvěma sypačům na dálnici. Naštěstí se jim nic nestalo a to byl ten nejlepší dárek, co jsme si mohli přát.

Štědrý den jsme tedy prožili spolu ve zdraví a spokojenosti, dárky také po večeři byly jako např. plech na pizzu, kosmetika, knihy, poukázka na pobyt ve Špindlerově mlýně, kuchyňské náčiní... a... pro mne ještě TAROTOVÉ KARTY. Vykulila jsem oči, protože to jsem vůbec nečekala, ač jsem po nich v obchodech kolikrát pokukovala. Dokonce jsem se dočetla na internetu, že mají být darované.

tarot

No jo, ale já k výkladu Tarotu žádné předpoklady nemám. Karty jsou dost velké v počtu 78, což je pěkný paklík a tak se s nimi seznamuji, zkouším je míchat a zjišťuji, co mi bude nejlépe vyhovovat. Strašně ráda bych chtěla umět vyložit i sama sobě, protože jsem Váha váhavá a také zvědavá. Ovšem nevím, jestli se mi to někdy povede. Každopádně mám zatím něco pro zábavu, něco nového a neprozkoumaného.

tarot

Přeji Všem uživatelkám a redakci Žena-in Šťastný nový rok, hodně zdraví a doufám, že se jim nepříjemné zážitky a situace budou vyhýbat na sto honů, jak se říká.

Jane1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co jste našly pod stromečkem?

Toto je poslední čtenářský příspěvek. Další neposílejte, přesně v 16.00 hodin se dozvíte, která z přispěvatelek získala slíbený dárek: knížku Sherryl Woodsové: Nové začátky z nakladatelství Metafora a čaj PICKWICK: Tropická směs bylin a ovoce.

woodsova

Reklama