V rámci jedné diskuse jsem byla požádána Zdenickou 1983 o popis, jak to chodí ve swingersclubu: tak Zdenicko – specielně pro Tebe :-).

Myslím si, že spousta lidí má o swingersclubech dost zkreslenou představu. Začnu tím, jak jsem se k tomu vlastně dostala já. Měla jsem přítele, který byl takzvaně všehoschopný. Jednou v legraci jsem navrhla, co by tě tak ještě uspokojilo? Co třeba swingers? A vzhledem k tomu, že byl velmi chytlavý a navíc velmi akční, tak mi druhý den přišla zpráva – swingers zamluveno, mrkni na jejich stránky. Brala jsem to jako vtip, stránky nalistovala a vypadaly vážně fajn. Prozradím, že jsme našli club v Praze. Na den D jsme se náležitě připravili (ne že bychom doma pilovali všemožné sexuální praktiky, abychom se tam vytáhli), ale já dostala nádherný korzet a přítel si vzal své nejlepší trenky :-).

Přijet jsme měli mezi osmou a desátou hodinou. Předpokládám, že to ve všech praktikují dost podobně, což znamená, že pokud přijedete po určené hodině, dovnitř Vás již nepustí. Přijeli jsme k zmiňovanému domu, který není nijak označený, a zavolali, že jsme tam. Musím říci, že jakmile jsme dorazili na místo činu, okamžitě se mě zmocnila panika. Navíc se tam producírovaly nádherné blondýny a ve mně se vzbudil majetnický pud! Tak tam ani náhodou. Seděli jsme v autě a dohadovali se, zda ano, či ne. Vzhledem k mým narůstajícím obavám jsme se dohodli, že pokud k něčemu vůbec dojde, tak pouze mezi námi dvěma. Myslím, že to bylo skvělé rozhodnutí a doporučovala bych ho všem, kdo tam jdou poprvé. Prostě užívat si ano, ale jen mezi sebou, změnit to můžete kdykoliv. Takže bylo rozhodnuto a my vešli...

Skoro jako příjemná restaurace...

U vchodu nás přivítali majitelé (podotýkám, že dost odvážně oblečení). Pokud bych nevěděla, kam jsme vešli, myslela bych si, že jsme se ocitli ve velmi příjemné restauraci s barem. Provedli nás po celém klubu. Ten se skládal z centrální místnosti s barem a velkou vířivkou. Pak zde byla společná šatna a sprchy. Dále pak několik místností – místo činu! V jedné byla velkoplošná obrazovka, kde se neustále promítaly pornografické filmy. Další takzvaná darkroom. Místnost, do které se leze po čtyřech a kde je opravu černočerná tma. Poté následovala zrcadlová místnost a jedna ohromná s několika velkými plochami upravenými na lůžka. Po této prohlídce jsme se usadili a objednali si pití.

Ráda bych teď zmínila pár pravidel: za prvé vás nikdo nenutí k jakékoliv činnosti, což znamená, že pokud se rozhodnete kdykoliv odejít, nikdo Vám nebude bránit. Vstoupit můžou pouze páry, či ženy samotné. Samotnému muži nebude vstup umožněn, a to ze zcela zjevných důvodů, aby si z toho neudělali levný – promiňte mi ten výraz – bordel. Také jsem se často setkala s názorem, kdoví co tam chodí za lidi, a co kdybych musel sahat na nějakou starou. Z vlastní zkušenosti vím – nebyla jsem tam pouze jednou - že tam chodí lidé, které byste nedefinovali nijak úchylně – ani já se tak necítím :-). Věkový průměr je přibližně u slečen mezi 25-45, u mužů mezi 30-50. Většinou to jsou podnikatelé se svými ženami či přítelkyněmi. Pohybovat se můžete zcela volně. Pokud se rozhodnete zůstat a pořádně si to užít, je jen a jen na Vás, kam půjdete a co tam budete dělat. Krom násilí, samozřejmě.

Smím prosit?

Pokud by se chtěl někdo přidat k Vám či vy k němu, buď se ho přímo zeptáte, či smíte, pokud je daný pár již v akci, zlehka se ho dotknete. Jelikož všichni vědí, proč a co žádáte, stačí pouze přikývnout na souhlas či odmítnout. Tím dáte jasně najevo svůj záměr a nikdy se nestalo, že by tento někdo nerespektoval, z čehož jednoznačně vyplývá, že nemusíte mít styk s nikým jiným. Jinak v každé místnosti je krabička s kondomy, které by se měly používat. Tak to je asi v kostce vše, co mě napadá.

Pili jsme tedy naše drinky a postupně se místnost zaplnila. Sedli si k nám moc příjemní lidé a konverzace plynula stejně jako čas na hodinkách. Kolem jedenácté se začaly zvedat první páry a někam se trousily. I my se rozhodli, že se půjdeme převléknout, a zašli jsme do vířivky. V teplé vodě jsem se postupně uvolnila a několik drinků také vykonalo své. Když už jsme byli napůl rozmočení, přítel zavelel a vydali jsme se prozkoumat jednotlivé místnosti. Všude někdo byl, tak jsme zašli do zrcadlové, a to proto, že jsme tam měli soukromí :-). Ze začátku jsem se nedokázala uvolnit, ale přítel měl své osvědčené finty, a tak mě pomalu hladil a dráždil, až jsem nedokázala odolat a plně jsem se mu oddala. Zrcadla mají navíc neskutečnou moc a vy můžete pozorovat vše z mnoha úhlů. Začalo mě to velmi vzrušovat, a tak to mělo opravdu rychlý průběh.

Co nahmatáte v temnotě

Zašli jsme se občerstvit, a jelikož mně nedala zvědavost, vyrazili jsme do darkroomu. Protože jsme museli lézt za sebou, tak už jen samostatné hledání jeden druhého bylo dost zajímavé. Tápala jsem ve tmě a volala ho, abych identifikovala, kde se partner pravděpodobně pohybuje. Kdo nezažil, nepochopí. Když jsme se konečně našli a zkoušeli cokoliv provozovat, bylo to jak hledání pověstné jehly v kupce sena. V tom nejlepším měl i někdo jiný nápad užít si oné místnosti, a tak jsme se zaposlouchali do tápání jiné dvojice. Když se po nějaké době našli a započali to, co my již měli rozpracováno, začali tak nepřirozeně hekat, že jsme naše konání museli přerušit a snažili se vší silou se nesmát nahlas. Jakmile odešli, odplížili jsme se ven a smáli se další půl hodinu – akce neúspěšná.

Kolem jedné hodiny připravili majitelé skvělé pohoštění, takže posilněni jsme vyrazili do velké místnosti. Už jsme byli otrlejší, a tak nám nedělalo problém vyzkoušet to v místnosti plné lidí. Zajímavým poznatkem bylo to, že když jsme vešli, bylo tam poměrně chladno. Ale třicet souložících lidí na několika metrech čtverečních vykonalo své, a když jsme odcházeli, bylo tam nedýchatelno a ze všech se lil pot – a to nejen z té námahy :-). Nikdy bych nevěřila, kolik tepla a energie jsme schopni za tak krátkou chvilku vyrobit.

Je to afrodiziakální

Musím přiznat, že asi vzhledem k tomu, že víte, proč tam jste, a všichni jsou tam za stejným účelem, vás časem přejde ostych. Jsou tam také samozřejmě i ti, co si partnery vymění, nebo jich to dělá více najednou. A ano, je tam pár lidí, kteří vás pozorují, ale ta atmosféra, to, že si všichni užívají, vás časem rozhicuje a užíváte si to stejně jako oni. A možná i proto, že vás nikdo do ničeho nenutí a máte možnost odejít, dokážete se zcela uvolnit. Navíc tam mají dost zajímavé pomůcky :-). Ale o tom třeba zase jindy…

Ten večer jsme odjížděli kolem čtvrté hodiny ranní. Vyzkoušeli jsme všechny místnosti. Za čtrnáct dní jsme si to zopakovali. Je to afrodiziakální. Když jednou vyzkoušíte, ta energie vás pohltí. Možná mě spousta z vás odsoudí, ale není to nic odpudivého, hrozného, či zvrhlého. Nebo možná je, ale ten pocit je elektrizující. Dle mého to stálo za tu jedinečnou zkušenost. Ale nikomu ji nenutím, jelikož každý máme jinou chuť zkoušet různé věci. Přiznám se, že i když jsme tam pak byli ještě několikrát, nikdy jsem si netroufla to vyzkoušet ještě s někým jiným než s přítelem. Také bych chtěla varovat všechny, kdo mají tendenci jakkoliv žárlit, aby tam nejezdili. Ono ten pocit, jak si to váš přítel rozdává s někým jiným, nemusí být příjemný, i když vy mu to samozřejmě můžete oplatit stejně :-). A v případě nouze tvrdit, že takto vám to ještě nikdy nikdo neudělal.

Doufám tedy, že jsem nikoho nepohoršila nad únosnou míru, a všem přeji jen a jen fantastický sex plný vzrušení a touhy.

P. S.: Ráda zodpovím všechny Vaše dotazy…

Reklama