Přiznává se ve svém příspěvku čtenářka Eva. Oceňuji nejen její upřímnost, ale i vtipný příběh. Na tenhle lak určitě nikdy nezapomene. Výprask, který za krádež dostala ještě dlouho cítila na svém zadku

Dobrý den, milé ženy-in! Já osobně, jsem vždycky chtěla mít dlouhé nehty. Ale moje maminka toho názoru nebyla a vždycky mi je stříhala. Jak jsem už byla starší, tak jsem se nedala, a vždy si nějaký ten nehtík vypěstovala :) Moje maminka si nehty nelakovala, ale já vždy po tom nějak toužila, ale na lak jsem peníze neměla.

Jednou jsem si hrála se sousedkou na balkoně (byla to moje nejlepší kamarádka, a balkony jsme měly propojené takovou malou škvírkou, kde jsme na sebe viděly a dala se maximálně prostrčit ruka). A jak jsme se vybavovaly, tak mi ukázala svou sbírku laků na nehty.

Byla jsem unešená, tolik krásných barev. Jeden se mi obzvlášť líbil, byl se třpytkami a voněl po jahodách. Jednou, jak odešla kamarádka na záchod, tak ve mně zazněla hříšná myšlenka: „Když si jeden vezmeš, tak ona to nepozná, ta jich má hodně.“ Ale poznala! Já byla tak šťastná, ale nehty jsem si nenamalovala, protože by to hned mamka viděla, ale namalovala jsem si třpytkami budík a čuchala jsem furt k němu, protože krásně voněl.

Na druhý den, přišel ke mně tatínek a ptá se: „Nemáš náhodou od Mirky lak??“ A já: „Nemám, dívej (a ukázala jsem nehty), na co by mi byl?“ Ale tatínek si všiml laku v poličce, který jsem zapomněla schovat. Tyyyjooo, já dostala vařechou jako nikdy. To byl snad můj největší výprask, co jsem od táty zažila a u toho vykřikoval: „Já ti dám krást laky, z mé dcery zloděj teda nebude!!!“ No dodnes si tuto příhodu pamatuju :( A už by mě taková věc teda nikdy nenapadla.

Dneska už jsem si svůj sen s dlouhými nehty splnila. Mám je ale tenké a hned, když už vyrostou, se mi dělají záděry a lámou se. Tak jsem to vyřešila tím, že na svůj nehet si nechávám dávat gel na zpevnění. Nejhorší je, že se za to docela dost platí a 500 Kč měsíčně mi je líto dávat. Tak když gel trošku odroste, tak si nehet spiluji a nalakuji si ho sama :) No jo no, šetřit se musí. Ale mně stačí chodit na nehty jednou za 6 týdnů.

Posílám foto mého posledního výtvoru. Je to sice piplačka, ale co bych pro pár korun neudělala, že? :)Poslední dobou u toho furt nadávám a vždycky tvrdím, že už se s tím babrat nebudu, ale stejně na to přijde, jelikož mi nehty rostou stašně rychle :(

nehty

Přeji hezký den!

Eva

Když si dokážete udělat takový nehtový design sama, mohla byste se inspirovat i v dnešním videu. Kromě koček je tam spousta jiných ukázek a zajímavých nápadů.

Co vy na to, milé ženy-in? Jak se vám líbí nehtová úprava čtenářky Evy? Dokázala byste si něco takového sama nakreslit? Co se vám na tom eventuálně nelíbí? Eva se jistě zlobit nebude, když vyjádříte (decentně) svůj názor.

Jak se o své nehty a jejich zdobení staráte vy?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama