Novinky

Svůj kalendář si psi pokřtili po svém! Známé tváře jim pomáhaly.

Ještě nemáte kalendář na rok 2016? A co takhle pořídit si kalendář s fotografiemi našich VIP, které se na fotografiích choulí k zachráněným psům? Kalendář byl právě pokřtěn všemi osobnostmi a už nic nechybí tomu, abyste jeho koupí mohli udělat radost sobě, svým známým, ale také právě opuštěným psům. Jeho koupí totiž podpoříte dobrý úmysl Patricie Solaříkové, která již čtvrtým rokem přináší charitativní kalendář na podporu zachráněných psů.

Stejně jako v předchozích letech se i letos spojila s významnými osobnostmi, které se vzdaly svých honorářů a společně se zachráněnými psy v kalendáři zapózovaly. „Pejsky, kteří jsou s herci na fotkách v kalendáři Psí život 2016, jsme vybírali dost složitě. Vyhlásili jsme soutěž, aby lidé přihlásili svoje mazlíčky, které nějakým způsobem zachránili. Přišlo nám 138 dojemných příběhů, ze kterých jsem musela vybrat pouze 11 pejsků,“ řekla autorka projektu Patricie Solaříková, která na dvanácté fotografii pózuje se svou fenkou Jackie, kterou zachránila z romské osady na Slovensku.

sd

sd

Nebyla ale sama, kdo křest kalendáře, který podporuje psy z množíren a jinak zachráněné psy, pojal jako “venčení“. Z charitativní akce se proto vyklubala opravdu veselá událost, na které si přišli na své nejen přítomní VIP hosté, ale i jejich mazlíčci. Samotné “křtiny“ si rovněž užívali všichni. VIP se bavily tím, že po kalendáři sypaly granule a jejich pejsci je na zemi s chutí mlsali. Nebylo tedy zapotřebí ani uklízeček.

sd

Patricie Solaříková se letos spojila s neziskovou organizací Psí život, která podporuje a zachraňuje psy na Slovensku a v romských osadách, psy bezdomovců a narkomanů. Kalendář je již možné získat nawww.psizivot.com za 349 korun. Výtěžek poputuje na organizaci Psí život, ale také do dalších třech útulků.“První adruhý ročník se vybralo 60 tisíc korun, loni 90 tisíc korun a já doufám, že letos částku zase zvedneme,“ věří Patricie Solaříková.

sd

   
04.11.2015 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. [4] cilani [*]

  Kdyby pořádně nafotili ty psy a necpali tam lidi, bylo by to lepší. Jinak je jistě záslužné zachraňovat psy na Slovensku, ale upřímně.. vozit k nám další psy, když útulky jsou přeplněné, kdejaký idiot nechá fenu obskočit, aby měla aspoň jednou štěňátka a vždyť je tak hezká.., tak tu máme kupu psů s mizerným životem, kteří by potřebovali také zachránit, jen jejich záchrana není tak populární Sml80.

  superkarma: 0 05.11.2015, 10:57:24
 2. avatar
  [3] Motty [*]

  Tak nějak jsem očekávala, že pejsci kalendáře počurali, když si je "pokřtili po svém" Sml30 Jinak té činnosti tleskám a kalendář si koupím.

  superkarma: 0 04.11.2015, 17:17:59
 3. [2] bobani [*]

  záslužná činnost

  superkarma: 0 04.11.2015, 15:04:00
 4. avatar
  [1] kobližka [*]

  Škoda,že víc jak ti pejsci,já teda mimochodem vidím jednoho,jsou vidět "slavné tváře".Jistě - bez nich to nejde,ale pokud chci představit psí kalendář a nějak navnadit kupující,ukážu spíš ty pejsky Sml80

  superkarma: 1 04.11.2015, 13:13:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme