Inovovaná ikonická vůně
Svůdnější, odvážnější, více provokativní
S klinicky prokázanými benefit pro pleť

PRVNÍ INOVACE SVÉHO DRUHU
Každé navonění dráždivou DKNY Be Delicious nyní nabízí neodolatelné benefity pro celou pokožku těla. Pro její ještě krásnější vzhled a přirozenou zářivou barvu.

Představujeme DKNY Be Delicious Skin, hydratační toaletní vodu. Objevte tuto slavnou vůni nyní v novém. Vůně obsahuje komplex „Apple Fusion“, patentovanou směsí ingrediencí, které milují vaši pleť. Je klinicky prokázáno, že tato směs pomáhá pleť hydratovat a vyhladit, zatímco tělo je svůdnější a ještě zářivější.

DKNY Be Delicious

„DKNY Delicious Skin je první vůní tohoto druhu“, říká Stephanie Bruno, Executive Director, Product Development, DKNY Cosmetics. „U tohoto jemného a hydratačního přípravku je klinicky dokázáno, že poskytuje jemnější a hladší povrh kůže a zároveň vytváří jasnější a zářivější vzhled.“

ÚČINKY

  • 100% projevilo okamžitou hydrataci Hydratační. Zklidňuje suchou pokožku a dělá ji měkkou na dotek.
  • 83% projevilo zářivější pleť* Svěže zářící. Zlepšuje jasnot pleti pro ještě zářivější vzhled.
  • 96% projevilo jemnější pleť* Neodolatelná jemnost. Jemně uhlazuje pleť pro ještě rafinovanější vzhled.

*Klinicky testováno po dvou týdnech

ULTRA JEMNÝ SPREJ
Chcete-li vytvořit bohatý a smyslný zážitek, DKNY parfémy představují ultra jemný sprej určený pro celé tělo, který vás zahalí do jemné mlhy. Tento inovativní sprej dodává jemný a lehký závoj a umožňuje snadnější a plynulejší aplikaci.

NOVÉ BALENÍ
Toto provokativní složení vyžaduje zcela nový vzhled, tudíž ikonická DKNY Be Delicious lahvička, která byla inspirována jablkem, byla znovu navržena tak, aby byla ještě více sexy, vzrušující a chic. Nové balení je pečlivě tvarované tak, aby dokonale zapadlo do vaší dlaně při každé aplikaci.

DKNY Be Delicious

JAK TO FUNGUJE?
DKNY Be Delicious Skin je patentovaná směs navržena speciálně pro jemné vůně. Tento exkluzivní komplex „Apple Fusion“ je formulován přírodními hydratačními faktory, které jsou kombinací několika různých prvků nalezených v pleti pro její hydrataci a živiny, které pomáhají hydratovat, vyživovat a celkově suchou pleť zklidňovat.
Vůně obsahuje složky jako extrakt z listu Aloe Barbadensis a extrakt z listu Morus Alba (moruše), z nichž každá pomáhá přispívat k okamžité hydrataci a dodává pleti zářivost.

Používejte dvakrát denně pro dokonalý výsledek.

Kolekce Be Delicious Skin
Be Delicious Skin EDT 100ml 1950Kč
Be Delicious Skin EDT 50ml 1390Kč
Be Delicious Skin Fresh Blossom EDT 50ml 1390Kč (Exkluzivně v Sephora)

K dostání od listopadu 2013 ve všech distribučních řetězcích.

Reklama