Milovníci dobré kávy zbystřete! Na trh přichází nová značka instantní kávy EssenSe, která potěší vaše smysly stejně jako čerstvě upražená káva z vaší oblíbené kavárny. Café EssenSe spojuje rychlou a jednoduchou přípravu rozpustné kávy s chutí a vůní kvalitní mleté kávy.

EssenSe

Známý výrobce kávy Douwe Egberts přichází na český trh s naprostou inovací v instantní kávě nazvanou Café EssenSe,která byla vytvořena s ohledem na požadavky spotřebitelů, kteří si přejí snadnou a rychlou přípravu spolu s chutí a vůní čerstvé mleté kávy. Novinka EssenSe představuje jedinečnou kombinaci instantní a jemně namleté zrnkové kávy, čímž využívá toho nejlepšího z obou kategorií.

Café EssenSe,to je kvalitní rozpustná káva obohacená o jemně mletou kávu, která ji dodává bohatou vůni a chuť. Její kouzlo spočívá v delší době pražení kávových zrn a v jemném mletí při nízké teplotě, díky kterému si zachovává smyslné aroma a chuť.

EssenSeNezaměnitelná smyslná chuť, aroma, ale i povzbudivé účinky kávy na lidský organismus způsobují, že řada z nás si bez ní už nedokáže své každodenní fungování vůbec představit. Díky Café EssenSe si od teď můžete dopřát požitek z mleté kávy v instantu. Rychle, během několika vteřin.

Pro příznivce silné pražené kávy Café EssenSe připravilo variantu Dark Sensation s bohatou chutí a intenzivní vůní. Pro ty, kteří dávají přednost klasické středně pražené kávě a harmonické chuti, je tu Classic Sensation.

Podlehněte téhle neodolatelné chuti a dopřejte všem svým smyslovým buňkám nevšední zážitek. V obchodech bude Café EssenSe k dostání od poloviny října v 85 g balení za doporučenou maloobchodní cenu 129, 90 Kč. Douwe Egberts také chystá velkou vlnu ochutnávek v supermarketech a hypermarketech, kde se budete moci o jedinečnosti této kávy přesvědčit na vlastní kůži.

Reklama