NOVINKA: Fa Romantic Moments

Značka Fa rozšiřuje svoji úspěšnou kolekci Fa Moments o novou variantu s nádhernou vůní bílých růží. Sprchový krém se vzácným extraktem z kašmíru pokožku hydratuje a dodává jí úžasný pocit hebkosti. Deodorant poskytuje ochranu a svěžest po dobu 48hodin.

Nechte se okouzlit romantickou vůní bílých růží a buďte svůdná každý den!

Nová řada kosmetiky Fa Romantic Moments v sobě spojuje výjimečnou schopnost hydratace a smyslnou vůni, která vás přenese do světa plného svůdných okamžiků. Kolekci tvoří sprchový krém a deodorant.

Fa

  • Sprchový krém Fa Romantic Moments Cashmere & White Rose s přídavkem pečujících vitamínů a kašmírovým extraktem nabízí výjimečně zvlhčující složení a dodává pokožce pocit hebkosti. Vlna z kašmírových koz patří k těm nejjemnějším na světě. Je hebká a příjemná na dotek, stejně jako sprchový gel Fa Romantic Moments.
  • Deodorant – roll-on Fa Romantic Moments White Rose poskytuje spolehlivou ochranu před nepříjemným tělesným pachem po dobu 48hodin a je maximálně šetrný k pokožce. Byl dermatologicky testován a nezanechává bílé stopy na oděvech ani na pokožce. S jedinečnou a romantickou vůní bílých růží se budete cítit svůdná.

Bílé růže jsou odpradávna symbolem nevinnosti, čistoty, úcty a romantické věrné lásky. Díky jejich smyslné vůni představuje Fa Romantic Moments mimořádný a nezapomenutelný emotivní zážitek.

Portfolio nové řady Fa Romantic Moments:

  • Sprchový gel Fa Romantic Moments Cashmere & White Rose, 250 ml – DMOC 60,40 Kč
  • Sprchový gel Fa Romantic Moments Cashmere & White Rose, 400 ml – DMOC 85,60 Kč       
  • Deosprej Fa Romantic Moments White Rose, 150 ml – DMOC 80,50 Kč
  • Roll-on Fa Romantic Moments White Rose, 50 ml – DMOC 80,50 Kč

Produkty řady Fa Romantic Moments jsou na pultech obchodů k dispozici od září 2013.

Reklama