Zajímavý vztah k sociálním sítím má čtenářka Sametka. Díky Facebooku si našla nejlepší kamarádku. Občas si i zavolají, ale nikdy se zatím nesešly...

Dovedete si představit opravdové a hluboké přátelství, postavené jen na kontaktu přes internet a pomocí telefonu? Čtenářka Sametka takové prožívá...


Hezký prázdninový den všem čtenářům Žena-in,

dnes je zase téma, které se mě týká a ráda bych k tomu něco napsala. Internet máme doma zapojený přibližně 5 let. Chodila jsem na různé stránky pro ženy, ráda se zapojovala do diskuzí, prohlížela fotky, soutěžila. 18. prosince 2008 jsem si založila profil na Facebooku, už si nepamatuji na jaký popud to bylo. Zda ze zvědavosti koho tam najdu nebo zda to bylo cílené. Ale stalo se. Asi mě ale ničím tak neoslovil a já tam do roku 2010 nechodila.

Předloni se to vše změnilo a já tam začala být denně. Soutěžila (a že těch soutěží tam je mraky) a postupně poznávala nové a nové lidi. Někdo vám sedne, někdo ne. Někdo má podle mě masku a ve skutečnosti je úplně jiný. Vloni v létě jsem tam ale poznala někoho koho teď nazývám kamarádkou. Ačkoliv jsme se nikdy neviděly, tak mi přijde, že jí znám celý svůj život. Máme stejné názory na věci a umíme jedna druhé poradit a co je hlavní umíme si pomoci. Je jediná, které věřím a dokázala bych jí svěřit cokoliv. Je to sice divné, že to pociťuji k někomu koho osobně neznám ale je to prostě tak. Občas si zavoláme a pokecáme jako správné ženské po telefonu. Neumím si představit, že bych si s ní denně na Facebooku nepsala, neprobraly bychom denní radosti i starosti. A že toho probereme dost :) od dětí až po pečení dortů. Věřím, že ten čas kdy se sejdeme osobně taky přijde a že vzdálenost která mezi námi je pouze čára na mapě.

Tímto svým článkem bych jí chtěla poděkovat za to, že je a že je taková jaká je. Vendulko P. děkuji a jsem ráda, že jsem tě poznala :)
Sametka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. 8. 2012: Vy a sociální sítě

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Po 16.00 hodině se dozvíte, kterou čtenářku jsem se rozhodl ocenit slíbeným dárkem, hrou od firmy Albi: Člověče na ex!

S dnešním tématem jste také měly šanci, získat 1.000 bodů do srpnové části Věrnostní soutěže. Tuto odměnu získá každá čtenářka, která odkaz na svůj dnešní (14.8.2012) zveřejněný příspěvek umístí na FB a upozorní mě na to e-mailem. Odměna jí bude připočtena do 24 hodin od odeslání e-mailu.

hra

Reklama