Zdraví

Svěží pleť díky péči, která chutná

Jaro bývá synonymem pro novou životní energii, čerstvost a svěžest. Pokud chcete v tomto krásném čase rozzářit svou pleť, zkuste netradiční péči, kterou si doslova vychutnáte. Mimořádně vysokou dávku hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové si totiž můžete dopřát v podobě lahodného nápoje, který vaši pleť vyživuje zevnitř.

 
Liftea COLAGENOVA HA obsahuje mimořádně vysokou dávku hydrolyzovaného kolagenu a kyseliny hyaluronové, které přispívají ke zlepšení pevnosti, elasticity a hydratace pleti a potlačují tvorbu vrásek. Jde o tzv. nutrikosmetický přípravek, tedy prášek s vanilkovou příchutí, který je snadno rozpustný ve vodě a nesycených nápojích. O pleť tak nepečujete zvnějšku, ale zevnitř.

kolagenKolagen, který má jméno

Kolagen je základním prvkem pojivové tkáně a klíčovým proteinem, který v lidském těle zajišťuje například pružnost a regeneraci kůže.

S přibývajícím věkem tvorba kolagenu klesá a snižuje se i síla a odolnost jeho vláken. Je proto vhodné věnovat pozornost jeho doplnění. V přípravku Liftea COLAGENOVA HA je použit hydrolyzovaný kolagen Peptan®, který obsahuje 18 pro naše tělo cenných aminokyselin a více než 97 % proteinů, a to ve formě, která je pro naše tělo optimálně vstřebatelná a využitelná.

Značková kyselina

Často se rozhodujeme podle značek dobře viditelných na obalu přípravků. Značkové ale mohou být i obsažené složky. Doplněk stravy Liftea COLAGENOVA HA obsahuje kvalitní značkovou kyselinu hyaluronovou HyaMaxTM, která je nejlépe absorbovatelná právě při ústním podání. Dokáže zadržovat vodu, a tím vylepšuje hydrataci pleti, která je nezbytná pro její pružnost a svěží vzhled. Podporuje také obrannou funkci kůže a chrání tak před pronikáním škodlivých látek do těla.

 

Víte, že…

… kyselina hyaluronová dokáže vázat množství vody odpovídající 1000násobku své hmotnosti, zadrží ji v tkáni a tím vylepšuje její hydrataci?

Jak kolagen, tak kyselina hyaluronová mají zároveň příznivý vliv na pohybový aparát, především na klouby a chrupavky. 

Doporučená maloobchodní cena doplňku stravy Liftea COLAGENOVA HA je 599 Kč za 390g balení, které představuje 30denní program na zlepšení kvality pleti. K dostání je v prodejnách dm, Rossmann, drogeriích Teta a vybraných lékárnách. Více nawww.liftea.cz

   
16.03.2017 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] AmeA [*]

  ...hmmm...Sml22

  superkarma: 0 17.03.2017, 20:55:52
 2. [2] verar [*]

  zajímavéSml80

  superkarma: 0 16.03.2017, 15:51:15
 3. [1] MARIE MATEJKOVA [*]

  Musím zjistit i kamarádky zda je účinné,právě užíváSml22

  superkarma: 0 16.03.2017, 11:38:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme