Taky už vám zima zalézá pod kůži a těšíte se, až na okno konečně zaklepou první hřejivé sluneční paprsky? Máme pro vás tip, jak si „dobít baterky“ i v pochmurné zimní plískanici. Stačí jen pocítit na vlastní kůži Dove svěží dotek!

 

 

S novými výrobky přináší Dove ještě více příjemné lehkosti, osvěžující vůně a jemné péče o pokožku celého těla. Dove svěží dotek je nová řada oblíbené tělové kosmetiky, která je tradičně spojována s hydratací a jemnou péčí o pokožku.

 

Po úspěšném uvedení prvních dvou výrobků Dove svěží dotek v loňském roce přichází Dove s rozšířenou nabídkou této řady. Na pultech bude od března k dostání nejen tekuté mýdlo Dove svěží dotek a sprchový gel Dove svěží dotek, ale také oblíbená krémová tableta, náhradní náplň do tekutého mýdla a tři typy deodorantů (roll-on, sprej a tuhý deodorant).

 

Nová řada obsahuje kombinaci osvěžujících výtažků z okurky a pokožku zklidňujících extraktů ze zeleného čaje. Toto složení přináší pocit úlevy a osvěžení, které vám vydrží na celý den. Dove svěží dotek vám dodá nejen úžasný vzhled, ale i novou energii a skvělý pocit ze sebe sama. Láká vás neodolatelná vůně této řady? Není se čemu divit, vždyť byla vyvinuta speciálně pro Dove francouzským odborníkem na parfémy!

 

Krémová tableta nebo tekuté mýdlo najdou své místo v každé koupelně, kterou prostoupí lehkou vůní okurky a zeleného čaje.

 

Snadné vykročení do nového dne vám každé ráno zajistí rychlá sprcha s osvěžujícím sprchovým gelem Dove svěží dotek. Příjemné aroma čerstvé okurky Vás zaručeně probudí i z toho nejtvrdšího spánku a okamžitě nastartuje do nového dne.

 

Před odchodem z domu ještě nezapomeňte na deodorant! Ať už jste si oblíbili roll-on nebo tuhý deodorant, obě varianty najdete i v nové řadě Dove svěží dotek.

 

A do kabelky ještě přihoďte klasický deo-sprej Dove svěží dotek, aby vás svěží pocit neopustil ani po náročném pracovním dni.

 

No a večer? To si pod sprchou s úlevou dopřejte příjemnou relaxaci pod zklidňujícími výtažky ze zeleného čaje.

 

 

„Svěží“ Dove vás každým dnem provede s lehkostí, energií a očekáváním nevšedních zážitků! Jeden z nich pro vás přichystal i Dove.

Je jím soutěž o nového společníka na dlouhé cesty – jedinečný Citroen C3 ve svěží zelenkavé barvě řady Dove svěží dotek, s nímž se můžete bez obav vydat za hranice všedních dnů.

 

Stačí jen koupit výrobky Dove v určené hodnotě a uhádnout, kolik krémových tablet Dove svěží dotek 100 g bez kartónového obalu se vejde do kufru (bez sklopených sedaček po kryt kufru) automobilu Citroen C3. A i pokud se vám nepodaří dostat se k ceně nejblíž, můžete se těšit alespoň z jedné z jistých výher – houby na mytí Dove, gelové masky Dove na obličej nebo papírových kapesníčků Dove. Veškeré podrobnosti o soutěži se dozvíte na letáčcích v prodejnách.

 

 

 

Reklama