Určitě to sami znáte. Když váš domov vypadá dobře, vy se cítíte dobře, protože pobyt v něm si více vychutnáte a užijete. Společnost Philips přichází v září na český trh s novým bezšňůrovým ručním tyčovým vysavačem DailyDuo 2-v-1 (FC 6161) s HEPA filtrem, který je díky kombinaci ručního vysavače s tyčovým ideálním pomocníkem při úklidu podlah i nábytku. Za zmínku určitě také stojí designové provedení, jež z nového vysavače DailyDuo 2-v-1 dělá dokonalou součást domácnosti, která je navíc vždy po ruce.

philips„Většina z nás je na svou domácnost velmi pyšná. Nicméně tento pocit máme zejména tehdy, když je vše dokonale uklizeno. Z našeho průzkumu vyplynulo, že lidé stráví průměrně 2,5 hodiny týdně vysáváním a variantu tzv. průběžného úklidu velmi vítají.  Rádi jim tuto možnost nabízíme, ale navíc se jí snažíme i čím dál tím více zjednodušit a zrychlit, o čemž svědčí i představení nového ručního tyčového vysavače DailyDuo 2-v-1“ komentuje Martin Dlouhý, marketingový manažer domácích spotřebičů společnosti Philips. 

Bezšňůrový, stylový a s dokonalou filtrací

Nový vysavač Philips DailyDuo (FC 6161) s napětím 16,8 V je bezšňůrový, takže nejste limitováni množstvím zásuvek ani délkou napájecí šňůry. Tento fakt také zjednodušuje vysávání okolo nábytku, zapomeňte také na neustálé vymotávání vysavače z pod nohou židle nebo stolu. DailyDuo je vybaven jedinečným cyklónovým HEPA filtrem. Ten vytváří optimální průtok vzduchu při minimální ztrátě sacího výkonu. Díky dvojnásobnému systému filtrace máte jistotu, že prach a další nečistoty zůstávají uvězněny v zásobníku na prach (0,5 l) a nevracejí se zpět do ovzduší. Uhlazený a štíhlý vysavač DailyDuo je k dispozici ve dvou stylových barvách – ústřicově stříbrná (FC 6161/02) a valentýnská červená (FC 6161/04), které si skvěle rozumí s interiérem každé domácnosti.

Chytrý nabíjecí systém

philipsNový ruční tyčový vysavač Philips DailyDuo na jedno nabití nabízí vice než 20 minut nepřetržitého používání, takže bez problémů uklidíte celý dům. Tento chytrý vysavač potřebuje jen minimální nabíjecí čas, takže je připraven k výkonu skutečně kdykoliv potřebujete. Navíc nabíjecí systém AutoOff se při plném nabití akumulátorů vypne a šetří tak energii. 

Unikátní systém uvolnění QuickDraw

Nový ruční tyčový vysavač Philips DailyDuo nabízí jedinečný systém QuickDraw, který umožňuje velmi jednoduše pouze za pomoci jedné ruky odejmout ruční vysavač, takže druhou rukou můžete i nadále pohotově reagovat. Navíc funkce parkování ve vzpřímené poloze umožňuje jeho bezodkladné zaparkování, pokud v ten moment potřebujete použít samotný ruční vysavač. 

Příslušenství

Součástí nového ručního tyčového vysavače DailyDuo je štěrbinový a kartáčový nástavec.

Nový bezšňůrový tyčový vysavač Philips DailyDuo 2-v-1 lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 3 999 Kč.

Reklama