S kolekcí Cindy Crawford už jste se setkaly. Dnes se podíváme trochu blíž na svetry kardigany a polokošile. Oblečení, které je právě teď na podzim velmi aktuální.

svetryJednoduchý a nadčasový design úpletového oblečení z této kolekce vás možná nadchl, ale co materiál? Nekouše? Hřeje? Je měkký a příjemný na těle? Jak se udržuje? To jsou otázky, které při koupi svetříku určitě řešíme.

To vše jsem pro vás zjistila. Veškeré úpletové zboží se vyrábí z přírodníc materiálů. Topy z viskózy, košile z bavlny, svetry s příměsí kvalitní vlny Merino. Merino vzniká úpravou vlny ze speciálně vyšlechtěných ovcí, žijících v chladnějších oblastech. Tento mimořádně kvalitní přírodní materiál oceníte především v podzimních plískanicích. Je jemnější a měkčí než tradiční vlna, skvěle vypadá a úžasně hřeje. Současně disponuje vlastnostmi, které byste hledaly spíš u funkčního, než u módního oblečení. Dokáže fungovat jako osobní klimatizace – umí absorbovat nebo uvolňovat teplo a vlhkost. Dokonce hhřeje, i když je vlhká, protože dokáže vstřebat vlhkost až do třetiny své vlastní váhy.

Všechny kousky z této kolekce můžete díky převaze neutrálních a tlumených přírodních odstínů velmi dobře kombinovat.

svetry

Foto: C&A

Čtěte také:

Reklama