Co by vám letos nemělo chybět v šatníku? Svetr s netopýřími rukávy. Stejně jako svetr vás zahřeje, ale má ještě něco navíc. Zajímavý střih, který připomíná pelerínu. Ale na rozdíl do ní můžete svetr klidně obléknout pod volnější bundu, nebo kabát.

 K čemu takový kousek nosit? Podívejte se na naše fotky a inspirujete se. Volné vršky vždycky vypadají dobře v kombinaci s přiléhavějšími kalhotami nebo krátkými sukněmi. Tak nejlépe vynikne netradiční a tak trochu bláznivý střih svetru.

Naše modelky Pavla s Kristýnou se v nich pěkně „vyřádily“.

Foto Petr Vokurek

Svetr koupíte v butiku Pepe Jeans ve Freeportu za super cenu:

Co čeká návštěvníky Freeportu v prosinci?

Zejména milovníci módy a světových značek budou v prosinci na vrcholu blaha. První a největší outlet u nás, Freeport, totiž kromě klasické nabídky připravil i speciální vánoční akce, během kterých budou ceny padat pod bod mrazu. Už od 7.12. tu začínají vánoční výprodeje a o týden později, tedy 14. 12. Se návštěvníci mohou těšit i na moderovaný program přímo ve Freeportu.

Jeho součástí budou workshopy pro děti i dospělé, hudební vystoupení, dekorování obří vánoční hvězdy a samozřejmě mnoho a mnoho slev a speciálních akcí.

Ještě jste v outletu nebyli?

Přijeďte v prosinci do Freeportu a poznáte výhody zdejších nákupů.  Najdete tu dobíhající, ale i aktuální kolekce světových značek, za které tu však zaplatíte mnohem méně peněz - ceny jsou mnohdy až o 80 % nižší. Najdete tu sezónní zboží, sportovní vybavení, ale také značky, které mají zastoupení pouze zde. Ve Freeportu je příkladem britská módní značka Aftershock London oblíbená třeba u Madonny či Helen Mirren nebo třeba luxusní šperky Frey Wille. Svůj butik tu má nově i kultovní brand Calvin Klein či ne zcela známý MASH.

Plánujete-li tedy doplnit šatník značkovými, avšak cenově příjemnými kousky, koupit svým blízkým něco hezkého a navíc si užít příjemnou předvánoční atmosféru, je Freeport tou pravou volbou.

Více na www.freeport.cz. První outletové centrum v České republice.

freeport

Čtěte také:

Když košile, tak kostičkovaná

Reklama