Až si v listopadu odbudete Dušičky, budete mít dost pouštění draků, nebo se rádi schováte před typickými listopadovými vichřicemi, zajeďte si do slovenských Vysokých Tater. Jestli se tam přežene nějaká vichřice, bude to jen v podobě zpěváka Richarda Müllera, který tam bude mít se svou skupinou Fragile 15. listopadu jedinečný koncert. A v prosinci se na stejném místě můžete dokonce těšit na kapelu Morcheeba!

mullerJedinečnou nabídku má Grand Hotel Kempinski High Tatras. Pokud si v něm v termínech od 14. do 16. listopadu rezervujete pobyt v minimální délce dvou nocí v Deluxe pokoji s výhledem do údolí, získáte balíček, v němž bude ubytování, snídaní ve formě bufetu v Grand Restaurantu a volného vstupu do Zion Spa také vstupenka na koncert oblíbeného slovenského zpěváka, Richarda Müllera, a vstup na následnou After Party.  

A v prosinci skvělá kapela Morcheeba!

mocheVyrazit do Tater a ubytovat se v hotelu Grand Hotel Kempinski High Tatras, který je oázou luxusu na břehu Štrbského plesa s výhledem na majestátní panorama tatranských štítů, bude stát za to i v prosinci.  Zvlášť o víkendu 12.-14. prosince. V sobotu 13. prosince se tady totiž uskuteční koncert kapely Morcheeba, partičky, která se prezentuje příjemným mixem triphopu, funku a blues, zahaleným do melancholických melodií.

Vstupenka na jejich koncert bude vaše, pokud si zarezervujete v hotelu pobyt na minimálně dvě noci v Deluxe pokoji s výhledem do údolí. Snídaně  formou bufetu v Grand Restaurantu a volný vstup do Zion Spa, ale také vstup na After Party po koncertě, jsou v ceně.

pleso

Více informací a možnost rezervace najdete na webu www.kempinski.com/hightatras.

Foto: kempinski.com, facebook.com/Morcheeba

Reklama