.

Světová topmodelka Linda Vojtová organizuje v Praze koncert

Novinky

Světová topmodelka Linda Vojtová organizuje v Praze koncert

Milovníci vážné a filmové hudby, doprovodných písní pohádek či rozhlasových pořadů, nyní zbystřete. 18. 11. 2014 v 18:00 zazní ve Smetanově síni Obecního domu Hudební balady Vadima Petrova  - výběr z nejlepších děl skladatele, který je autorem hudby nejen k nejznámějším českým filmům a pohádkám.

Rozsáhlé autorovo dílo čítá přes 1300 titulů a jedním z nich je například nezapomenutelná znělka Krkonošských pohádek. Velkolepý koncert, který odehraje FILMHarmonic Orchestra Prague,  pořádá jeho vnučka Linda Vojtová, světová topmodelka, která se společně s předními českými osobnostmi z oblasti kultury a umění koncertu zúčastní. „My jsme se s mámou rozhodly, že natočíme v Rudolfinu nové CD s dědovou muzikou, s jejímž výběrem nám rád pomohl a vše proběhlo přesně podle představ. Na koncert bych chtěla pozvat všechny milovníky hudby, ale i filmů a pohádek, protože dědovu hudbu zná každý z vás, jen o tom, že je napsal děda, prozatím možná nevíte,“ uvedla topmodelka Linda Vojtová a rovněž prozradila, že jmenované CD se na koncertu, za přítomnosti prof. Vadima Petrova, pokřtí.

sda
Foto: Benedikt Renč

Lístky již můžete zakoupit nyní na www.ticketportal.cz
Více se o Vadimu Petrovovi dozvíte na www.petrovmusic.com

   
22.09.2014 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Suzanne [*]

  peetrax — #1 To jo Sml22

  superkarma: 0 22.09.2014, 21:38:42
 2. avatar
  [2] Suzanne [*]

  Krteček, Hup a Hop, Spejbl a Hurvínek, Přátelé zeleného údolí. A to jsou jen ty dětské hodně známé melodie. Jana Eyrová, Slavík a růže... Kruci, tolik toho složil a tady je zmíněný jen jeden večerníček Sml31 Co takhle ho trochu přiblížit? Nebo se bere jako samozřejmost, že všichni vědí, kdo je Vadim Petrov?

  superkarma: 1 22.09.2014, 20:04:38
 3. avatar
  [1] peetrax [*]

  To bude určitě vydařená akce. Sml67 Modelky mi většinou splývají, ale tahle Linda mi utkvěla, četla jsem s ní rozhovor a je moc sympatická. Něčím mi připomíná topmodelky devadesátých let.

  1. na komentář reaguje Suzanne — #3
  superkarma: 0 22.09.2014, 19:58:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme