O tom, že zapomínat je normální, píše čtenářka Malinke-kote. Ale vzápětí se svěřuje, že její přítel zatím nikdy na důležité dny nezapomněl. Téma dne: Zapomínání ve vztahu.

Tentokrát si povídáme celý den o zapomínání. V následujícím příspěvku si můžete přečíst, jak to má se zapomínáním čtenářka Malinke-kote...


Přeji překrásný zimní den!

Po delší pauze, jsem se rozhodla napsat další článek. Přemýšlela jsem, o čem vlastně budu psát. Každý někdy něco zapomene i to nejdůležitější. Svět se ale nezboří, když vám někdo nepopřeje k narozeninám nebo třeba k svátku. Mě se to také někdy stane, že zapomenu dokonce na to, kdy má můj taťka narozeniny. Moje mamka je má v dobrém datumu, takže se to lehce zapamatovává.

Co se týká mého přítele, zatím nikdy nezapomněl na nějaký důležitý vztahový okamžik. Přítel si většinou vše píše do kalendáře, takže si vždy všimne jestli má někdo narozeniny i když je pravda, že na svátky nijak nekouká, ale to ani já ne. Většinou mi to řekne internet kdo má svátek. Co se týká našich vztahových okamžiků, máme to poměrně jednoduché. V měsíci, kdy má narozeniny tak hned prvního máme roční výročí, v měsíci kdy mám narozeniny já máme hned prvního půlroční výročí. Takže se na tohle nedá jen tak zapomenout. Vlastně si můžete představit to, že ani já nemám jak zapomenout na nejdůležitější datumy ve vztahu. Takže nás se to vlastně ani netýká.

Je možné, že ve stáří už to bude jiné a zapomínání je v podstatě běžná věc, ale to přeci nevadí. Důležitost je, aby se měli oba rádi a když jeden zapomene na výročí tak se určitě ani jeden nenaštve a nebude to jeden druhému vyčítat. Také záleží, zda nám to vydrží v podstatě až do smrti. Jsme přeci jen ještě mladé takže zapomínání u nás není běžnou věcí i když se to stát může. Teď už jenom doufat, aby nám tento nádherný vztah vydržel :-)

Přeji pěkný zbytek dne

Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

  • Už někdy váš partner zapomněl na nějaký důležitý vztahový okamžik?
  • A co vy, zapomněla jste na nějakou podstatnou věc ve vašem vztahu?

Postěžujte si ostatním čtenářkám! Pište mi své příběhy k tomuto tématu. Očekávám je v redakční e-mailové schránce (viz odkaz níže), a to nejpozději 30. 11. 2011 ve 14.30 hodin. Nejlepší příspěvky budou 30. listopadu uveřejňovány formou novinek na stránkách magazínu ŽENA-IN.cz. Jedna z přispěvatelek také obdrží krásný dárek, totiž stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse. Chcete-li mít šanci na uveřejnění a tedy i na dárek, nechť je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec.

mys

HRAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama