Je málo příjemných míst, která jsou přizpůsobena jenom vám a vašim potřebám. Představte si, že máte své místečko, váš svět, do kterého se můžete stále vracet. Váš svět. Svět podle žen... 

 

Tato představa se může stát i vaší realitou. Před několika lety měla paní Magdalena Mikulandová, majitelka titulu „Lady pro 2000“ a první česká autorka knihy o těhotenství a porodu vizi. Chtěla založit studio rodinného typu, které by poskytovalo pomoc a péči pro ženy v období „od gynekologické ambulance po porod“. Vize paní Magdaleny byla ovlivněna dvěma základními faktory. Jednak působila jako porodní asistentka a druhým důležitým faktorem bylo zjištění, že tento druh služeb prakticky neexistoval a budoucí maminky byly odkázány většinou na svépomoc.

 

Studio  postupně nabíralo reálných rozměrů. Nejdřív ho paní Magdaléna založila v Karlových Varech a bylo zaměřeno pouze na budoucí maminky.

 

Časem se však přizpůsobovalo přáním a potřebám klientek a vzniklo studio pro ženy, které má v současnosti pobočky v Praze i v Karlových Varech.

 

Studio poskytuje individuální a profesionální péči ženám všech věkových kategorií a ženy zde najdou skutečně vše, co potřebují pro zdravý a harmonický život…

      

Porodu se bát nemusíte

První skupinou klientek, které studio navštěvují, jsou už zmiňované budoucí maminky. Najdou zde bohatou nabídku těhotenských kurzů, které teoreticky i prakticky připraví na porod. Dalším kurzem je „kurz šestinedělí“, který se zaměřuje na změny způsobené těhotenstvím a porodem.

 

Péče o miminko

Aby byla péče v této oblasti kompletní, studio poskytuje i péči o miminka. S miminkem tak můžete absolvovat cvičení, plavání nebo masáže.

 

Pochopitelně, že ve studiu se naučíte, jak se správně starat o miminko a jak ho správně kojit.   

 

Máte problémy? Nenechte je zvítězit!

Každá z nás má nějaký svůj problém. Studio pomáhá léčit sterilitu, nadváhu a gynekologické obtíže. Kromě toho je ideálním místem na „dobití baterek“ a relaxaci.  

 

Podpora zdravého životního stylu

Zajímavou kategorií je i podpora zdravého životního stylu. Zde si můžete vybrat z bohaté nabídky různých cvičení (Kalanetika, Pilates, kondiční cvičení, cvičení pro seniorky apod.), masáží a dalších aktivit, kam patří například anticelulitidové zábaly, cvičení rodičů s dětmi, plavání, břišní tanec nebo gravid jóga.   

 

Vřele doporučuji

Kromě jedinečné nabídky, odborného, individuálního a empatického přístupu mě úpřimně potěšilo i prostředí studia, ze kterého cítíte klid a pozitivní energii…

 

 

Vítejte! Studio i s jednotlivými aktivitami plánuji představit postupně. Bude mě velmi těšit váš zájem a pozitivní přístup k vám samým J

 

 

 

Studio pro ženy Praha a Karlovy Vary

 

Reklama