Možná apel v nadpisu této novinky vypadá trochu zvláštně, ale hned ho vysvětlím. Z kabelky čtenářky Věrulinky jsem vyvěštil, že je pro své okolí vrbou, ale vyvěštil jsem i další věci...

Dnes si hrajeme v magazínu ŽENA-IN.cz na věštírnu. Co jsem uhodl z další kabelky? Zaslala ji čtenářka Věrulinka...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Ahoj Jakube a všichni.

Nafotila jsem dvě kabelky, no kabelky, jedna je přímo nákupní kabela. Proč mám v oblibě tyto dvě? Tu menší nosím, když jdu třeba k lékaři, nebo na úřady. Nákupní kabelku, no spíš kabelu nosím na nákupy. Do ní si ukládám drobnosti, nebo věci, o které se bojím, aby se nerozbily. Ve skříni mám uložený další, ale poslední dva roky, používám pouze tyto dvě. V Praze jsem je střídala více, snad i podle nálady a oblečení, ale tady na vesnici si s nimi vystačím.

kabelky

Tak a teď jsem, ale moc jsem zvědavá, co o mně vypovídají. Jakube trefíš se? Napíšu pravdu, zda jsi se trefil, či ne, to ti slibuji.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Věštba...

Věrulinko, hledím na fotky kabelek a první, co mě napadlo, že vypadají jako kabelky mé mámy. Takže ty (pro vysvětlenou, s Věrulinkou se osobně neznám, ale na magazínu se setkáváme již dlouho a od určitého okamžiku si tykáme) jsi taková dobrá duše, která je pro své okolí vrbou. Hodně tě zajímají osudy ostatních lidí a ráda je řešíš. Někdy z toho ale býváš i unavená a chtěla bys od toho utéct, jenže to nejde, lidé se ti sami svěřují. Jsi rázná a ve vztahu máš trochu navrch. Ale tvůj partner je kliďas, takže to je spíš vyrovnaný vztah. Jen tak působíte na okolí. Ty stále mluvíš a on jen přizvukuje, když jde ale do tuhého, problém vyřeší. Jste si navzájem dobrou oporou. Ráda se směješ a ráda říkáš věci na rovinu. Jsi také velice praktická žena. Uhodl jsem?

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zašlete mi jednu fotku vaší kabelky s krátkým popisem, co konkrétně se vám na ní líbí a co v ní nikdy nesmí chybět. Já se pokusím nahlédnout do vaší duše a řeknu vám, jaké jste!

Své snímky s popisem zasílejte ne e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději do 15.00 hodin ve čtvrtek 18. 8. 2011.

Za svůj příspěvek můžete získat krásnou cenu, totiž stylovou kabelku do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm.

Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnoval internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

Reklama