Čtenářka Ema byla od mala otcem peskována za váhu. Její muž ji však má rád takovou, jaká je. Jen vlasy si musí nechávat delší. Děkuji Vám Emo za příspěvek. Také jsem uvažoval o rozchodu, když mi moje drahá polovička přišla ostříhaná na kluka… A od té doby to raději neudělala…

Líbím se mu taková, jaká jsem

Už odmala jsem měla trochu potíže s váhou. Táta mi říkal, že jsem oplácaná, když jsem měla 50 kilo, byla jsem pro něj malé prasátko. Nebyla jsem sice ultraštíhlá, ale tlustá taky ne, prostě tak akorát.

První vážnější známost jsem potkala ve svých 17 letech a musela jsem se hlídat. A to jsem měla při výšce 168 cm 56 kg. Jednou mě vážně dostalo, když jsme spolu byli v obchodě. Jeho spolužačka si tam k obědu kupovala ovoce. Já nějaké pečivo. Tehdy mi řekl:“ Taky by sis měla radši dát jen to ovoce.“ Byla to velká láska, ale po necelém roce jsme se rozešli. Nesnesla bych, kdyby mě partner celý život bedlivě sledoval, jestli jsem nepřibrala nějaké to deko.

Manžel je báječný. Nikdy mi neřekl, že jsem trochu přibrala. Pochválí mě, když mi to sluší. Jen by nesnesl, kdybych se nechala ostříhat nakrátko. To zvládnu, sice  se občas nechám přistřihnout trochu víc, než by chtěl, ale jemu se chci líbit nejvíc.

Ema
Text nebyl redakčně upraven


Končí téma dne: Dbáte o to, abyste dobře vypadala?

Jednu z vás za chvíli kolem 16. hodiny za příspěvek odměním krásnou kyticí, doručenou přímo k vám domů.

Reklama