Čtenářka Myrna1 byla podvedena a slíbila pomstu. A jak už to tak v životě bývá, člověk míní a život mění.

S mým nynějším přítelem již chodila v 17ti letech na gymplu, ale pouze velmi krátce. Tehdy bylo velmi „in“ přebírání kluků, což se stalo i mě – po 2 měsících chození mi přítele odloudila jeho spolužačka. Co jsem měla dělat? Pobrečela jsem si, všem chlapům v duši slibovala krutou pomstu a bývalému příteli se snažila ve škole vyhýbat.

Několik let jsme se nevídali, dokud jsem neodmaturovala. Měla jsem před sebou nejdelší prázdniny života, jelikož nástup na VŠ mne čekal až v říjnu. Tak trochu z nudy jsem se rozhodla zajet si do Prahy na veletrh. Ale kde přespat? Napadl mě ďábelský plán! V Praze přece studuje již na VŠ můj bývalý přítel – co takhle zabít dvě mouchy jednou ranou – mít kde přespat a zároveň se pomstít??

A opravdu – bývalý přítel souhlasil, že přespím u nich na kolejích, jen nesmím rušit spolubydlící, mají zkouškové. To pro mne nebyl problém – během pár dní jsem si prošla Prahu, zavítala na veletrh a poznávala život na kolejích. Jednoho večera, když jsme zůstali na pokoji sami, vrhla jsem se na svůj ďábelský plán a bývalého přítele „sprostě“ svedla.

 Bylo to nádherné, ovšem snažila jsem se držet toho, že až bude po všem, druhý den odjedu. Člověk míní, život mění. Druhý den se se mnou expřítel sešel a požádal mě o prohlubování našeho vztahu. Mrzelo ho, že mne tehdy na gymplu tolik ublížil. Na jednu stranu jsem se vztahu s ním bála, ale na druhou jsem moc dobře věděla, že jsem do něj už stejně dávno zamilovaná a že to prostě ještě musím zkusit...

A stalo se. Nyní jsme spolu již téměř 8 let, o prázdninách nás čeká svatba. Přítel je ke mně stále velmi pozorný a já věřím, že stejnou chybu jako tehdy na gymplu už neudělá.

Toto je důkaz toho, že vztah může fungovat, i když začal postelí:)

myrna1
.Text nebyl redakčně upraven


Milá myrno1, díky za příspěvek. A pak aby se ve vás člověk vyznal. :) Jeden tak, druhý tak. Bez té nejednoznačnosti by to však byla nuda. To už bych doma mohl mít chlapa. A hlavně, ženská kolikrát vydrží víc než člověk!

Téma dne zní:

  • Jak rychle se vaše vztahy vyvíjely, či vyvíjejí?
  • Jak si myslíte, že by to mělo trvat dlouho, než spolu skončí milenci v posteli?
  • Poprvé až po svatbě? Není to jako kupovat zajíce v pytli?
  • Za jak dlouho by se měl vztah posunout z chození v manželství?
  • Znáte nějaké krásné, nebo odstrašující příklady, krátkých unáhlených známostí, nebo dlouhých „uchozených“ do nudy?

Je toho hodně a vy máte jistě nepřeberně historek a zkušeností, tak se těším na vaše příspěvky.

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás odměním. Prý květina žádnou ženu neurazí, a tak se můžete na jednu krásnou těšit. Pošlu vám ji asi již zítra odpoledne, protože on-line obchod, kde květiny objednávám, slibuje doručení ještě týž den kamkoliv po ČR.

Reklama