Dvanáctá čtenářka je pěkná dračice. Spolu se svou kamarádkou svedla muže, který je miloval obě. Nakonec doslova. Děkuji Vám za příspěvek, jsem velmi zvědavý na příspěvky čtenářek… Za sebe Vám to schvaluji… Asi tajný sen všech mužů...

Dobrý den u erotického dusna :)

Řekla bych, že jsem jedno takové splněné prožila a to druhé ještě nesplněné, se snad taky splní :)

Začalo to tak nečekaně. Jeden večer jsme s kolegyní z práce měly v plánu se sejít se dvěma kluky. Zašly jsme do smluvené restaurace a čekaly na ně, jenže oni nedorazili. Pak mi to nedalo, vzala jsem telefon a zavolala kolegovi z práce, kterého známe obě dvě velmi dobře. Večer byl velmi slibný, plánovaly jsme, že na něj uděláme i kulišárnu, aby se přiznal, že nás miluje obě :)

Večer tak utíkal, a my už posilněni alkoholem, jsme narazili na téma „sex ve třech“. Nikdo z nás to ještě neprožil, ale to bychom nebyly holky, kdybychom si to trochu nepřibarvily. Tak jsme o tom víc a víc mluvily, až jsme ho dostaly do rozpaků. Pak z toho bylo, že do nás šil, že bychom to neudělaly. „S ním“

To nás ale tak moc dobře neznal. Zaplatil za všechny útratu a jelo se na hotel. Tam jsme si dali dvě postele k sobě a ještě popíjeli víno. Pak odešel do sprchy a my už kuli pikle. Přišel a po něm šla do sprchy kolegyně a po ní hned já.

Poté jsme vysvlíkly polštáře a povlečení použily na zavázání očí a rukou. Pak už šlo o krásné hlazení, líbání, a pohrání si i s jeho „nářadíčkem“ :) ..Byl z toho tak hotový, že už to dál nevydržel a musel nás prostě mít „obě“ :)

Psát to asi až tak úplně do detailu se neodvažuji, ale můžu potvrdit, že to bylo to nejkrásnější, co jsem kdy prožila. :)

I když se mi naskytla ještě jedna příležitost si to zopakovat, sice s jinou ženou a s jiným mužem, tak mi to ale momentální situace nedovoluje, jsem totiž zadaná. :)

Teď bych ráda prožila sex ještě se dvěma muži :)

Přeji hezký den :)
Text nebyl redakčně upraven

Jméno ani nick autorky neuvádím, pokud chce, může se ke svému autorství doznat v diskusi pod tímto příspěvkem.


Pomalu končí téma dne: Erotické dusno

Jednu z vás za chvíli – v 16 hodin za příspěvek odměním knihami Mystický sex od A do Z a Stopy duše, aneb co o nás prozrazují ruce a nohy.

Reklama