Bulvár

Svedla ho její nejlepší kamarádka, jediný člověk komu věřila

Právě mi hraje v rádiu od Whitney I will always love you a já chápu, proč neustále svému příteli odpouštím...

Odpouštím vše...


Nejdřív, když jsme se seznámili, měla jsem pocit, že jsem potkala kluka, který mě opravdu miluje. Ač jsem měla špatné zkušenosti s opačným pohlavím a řekla jsem si, že nikdy, už nikdy jim nebudu věřit, milovat je, či nedej bože kvůli nim plakat a trápit se.


Ach jo, byli jsme spolu opravdu mooc štastní. Nevěděli a neznali jsme hádky, špatné pohledy ani nic podobného. Jen jsme se na sebe usmívali, drželi pořád za ruku, chodili k vodě pozorovat západ slunce, v noci hvězdy, no prostě idyla. Láska jak hrom.


Ale postupem času se začli moji přátelé a hlavně nepřátelé spolčovat proti nám, závidět a snažit se škodit..

Obzvláště jedné osobě se to zadařilo, ačkoliv jsem ho na ni upozorňovala. Nikdo mi nic měsíc neřekl, žila jsem v jiném světě, ale pomalu jsem si začla všímat změn.a najednou jsem jedním telefonátem mé přítelkyně spadla rovnýma nohama do reality..


Bylo mi strašně... když jsem si dnes četla ty články čtenářek, bylo mi ještě hůř - mladá žena od rodiny, jako dívka od suprového chlapa.. ano, to vše jen potvrzuje to, čemu stále více věřím - my věrné, hodné máme nevěrné grázly, milí věrní muži mají doma nevyžité ženské.


Víte, můj přítel si na tu nevěru možná vzpomene jednou do měsíce, ale já jsem kvůli ní 2 roky každý den, 24 hodin na ni myslela a plakala.. a nějak jsem se z toho vylízala a začla mu věřit..


A jediné osobě, které jsem se zpovídala, byla má NEJ kamarádka, jako sestra. Věřila sem jí, věděla všechno ..

A stalo se to.. když jsem mu začla věřit, zjistila jsem, že má NEJ kamarádka ho svedla.. ;-(


Je to týden, co to vím..


A co myslíte, jemu jsem odpustila, ačkoliv mi lhal do očí, jí nejdříve taky.. ale po přečtění jen sms, ji nechci už vidět.. Nechápu, jak mi to mohla udělat.. Mluvila o něm jen ve zlém, ať to s ním skončím, když mi tak ublížil, a sama...


Ach jo, sama jsem spíše já... nemohu už nikomu věřit..


Přesto přítel  za mnou přijel do Prahy, protože si uvědomil, že tam, kde bydlel, se nás snažili všichni jen rozdělit.


Od včera má spolubydlení a v očích mu vidím vděk za to, že mu stále odpouštím, ale to ještě neví, že už mu ale nevěřím... zatím..

Jo, odpouštění má obvykle jeden důvod --láska-- ač to z ní naivně.. já přece naivní jsem.

Dem


Někdy je dobré nepotlačovat své city a říci partnerovi pravdu do očí. Co vás ranilo, co vám ublížilo a jestli jste schopna mu odpustit. A on by o to odpuštění měl požádat.

 

A když se na sebe občas podíváte, zatřpytí se vám na víčkách oční stíny od firmy Oriflame, které vám posílám.


editorka Mira

Odpouštíte nevěru? Jste spolu stále, i když víte, že vás partner podvedl? Důvěřujete mu?

 

Téma na čtvrtek:
Odpouštět
Co?
Proč?
Jakým způsobem?
Komu?
I sami sobě?
Neumíte?

Je pro vás odpuštění úlevou?

Napište nám, odměníme Vás!
redakce@zena-in.cz

   
24.11.2005 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

 1. [35] Ifi [*]

  Nevěru spáchali dva Ti blízcí lidé a Ty ses zbavila jenom kamarádky? A až si něco začne s kolegyní z práce, půjdeš za jejich společným šéfem a necháš ji propustit. A tímto způsobem budeš eliminovat ženské v jeho okolí.
  při Tvém SOS jsem si říkala - to je láska, on chce být u ní co nejblíže, proto se stěhuje a ona ho tak miluje, že mu fofrem a usilovně shání bydlík.
  Ale po přečtění dnešního článku názor měním. V životě bych mu to neodpustila. Vlastně bych odřízla vtzahy oba - s kamarádkou i povedeným přítelem. Trocha sebeúcty by se Ti hodila.

  superkarma: 0 25.11.2005, 08:40:47
 2. avatar
  [33] *Kotě* [*]

  já věděla, proč když jsem četla to včerejší SOS, že mi to připadalo nějaký napitomělý... a vono jo

  superkarma: 0 24.11.2005, 19:53:22
 3. avatar
  [32] Vivian [*]

  Dem: takže ty jsi vlastně připravená žít s tím, že ti tvůj partner bude zahýbat? Ty vážně dovolíš, aby se k tobě někdo takhle choval? A ještě si pochvaluješ, jakou k tomu máš dobrou průpravu? A nechtěla bys radši chlapa, který si tě bude vážit?

  superkarma: 0 24.11.2005, 19:45:13
 4. avatar
  [30] catcat [*]

  No, u nás to bylo netradičně opačně. Můj ex mi při rozchodu začal předhazovat, jak ho má kamarádka sváděla a svedla. Protože jsem věděla, co je můj drahý ex za případ a protože jsem věděla, že to byla moje kamarádka, která mi pomohla, když jsem se cítila mizerně (a můj ex vysublimoval za svou zábavou), postavila jsem se na stranu kamarádky. Ať to byla pravda nebo ne. A ejhle - exe už jsem neviděla leta, ale pokud se potkáme s kamarádkou (léta nás rozvála trošku jinam), strašně rády se vidíme, máme si o čem povídat a považujeme se za velmi dobré kamarádky. A znovu vím, že kdyby mi bylo do ouvej, můžu se jí ozvat a bude hledat cestu, jak mi pomoct - a opačně samozřejmě. Ono to není tak k tématu, ale je to tak trošku pohled z jiného úhlu

  superkarma: 0 24.11.2005, 15:48:46
 5. avatar
  [24] femme [*]

  Nyotaimori: ONI vědí snad jen to, kde HO maj

  superkarma: 0 24.11.2005, 14:22:40
 6. avatar
  [22] femme [*]

  mě vždycky naštve, když se někde píše, že ONA HO svedla, že ONA rozvrátila JEHO rodinu copa ten ON není svéprávnej a neví, že by se neměl od té ONÉ svést?? ale je to opravdu tak, jak říkávala moje první šéfka, ONI myslí jen TÍM, tak co od nich můžeme čekat

  superkarma: 0 24.11.2005, 14:01:12
 7. [17] r1911 [*]

  Na nevěru jsou vždycky dva. Já nevěru odpouštět neumím, pořád bych pak vyčítala, ale nechápu, že někdo zanevře jen na tu kamarádku, když za to mohli oba dva. A opakovaná nevěra?

  superkarma: 0 24.11.2005, 12:55:28
 8. avatar
  [8] Kelly [*]

  Odpustím, když mi někdo šlápne na nohu ... nikdy neodpustím, když mi někdo pošlape mé city ...
  Nyotaimori: ... svatá pravda

  superkarma: 0 24.11.2005, 11:30:52
 9. [5] Vanesa.G [*]

  To je neuvěřitelný, v podstatě můj příběh. Rozumím ti, taky jsem takový tele.

  superkarma: 0 24.11.2005, 11:17:08
 10. [4] Bellana [*]

  Dem, vím, že budu hnusná - bodejť by neměl v očích vděk, když jsi mu sehnala bydlení a platíš mu ho (soudím podle tvého včerejšího SOS). Nu což, zřejmě je opravdu výjimečný, když si necháš takové jednání líbit. Přeji ti, ať se ti to vyplatí. (Já v sobě tolik obětavosti nemám. Netvrdím, že mi manžel nikdy nebyl nevěrný, ale pokud ano, měl tolik vkusu, abych se to nedověděla.)

  superkarma: 0 24.11.2005, 11:15:12
 11. [2] ValerieM [*]

  Taky to nechápu a to mu ještě schání v Praze bydlení (i tady na Ženě-in) , už se nedivím, že nechce, aby měl za spolubydlící holky.

  superkarma: 0 24.11.2005, 11:12:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme