Bulvár

Své vlasy mám opravdu ráda

Pro změnu tady máme příspěvek od čtenářky , která je se svými vlasy maximálně spokojená. Její nick je ifulinkaa a my jí děkujme, že se nám pochlubila.

Milá Ž-in, své vlasy mám opravdu ráda. Jsou mou chloubou (aspoň si to myslím).

V dětství jsem si taky, jako mnohé prošla dobou copánků i střihu na kluka, na hříbečka s ofinkou do půli čela, která se mi samovolně rozdělovala na strany a svůj účel moc neplnila... Do 4 let jsem byla blondýnka, pak  mi vlásky začaly tmavnout a zůstaly u takové "nicbarvy". Možná špinavá blond, možná světle hnědá, možná taky od každé barvy něco.

S účesem na kluka si vždy poradila holička, jednou za čas mi to přefrkla nůžkami a strojkem a měla jsem pokoj. Asi v osmé třídě jsem usoudila, že by to chtělo změnu, tudíž rozhodnuta nechat si vlasy dorůst aspoň po ramena. Bojovala jsem! Ofinka mi lezla do očí, což jsem nesnášela, chtěla-li jsem ji sepnout, potvoru otravnou, trčela na všechny strany a já vypadala jako E.T., jen zavolat domů. Boj jsem zvládla, vlasy si daly nakonec říct, byly delší, daly se svázat do copu, ofinka srostla s ostatními vlasy (konečně!). Paráda!  Tehdy jsem byla spokojená, dnes se sobě na fotkách směji :)

Od té doby jsem kadeřnictví nenavštívila, konečky mi zastříhávala maminka a postupně jsme spolu zvládly celé stříhání, vlasy mám k lopatkám, neprostříhané, asymetrické, husté a už dost let jsem neviděla, krom odrostů svoji původní barvu. Měním je dle nálady a ročních období, na podzim dávám nějakou do červena, v létě světle hnědou a na zimu tmavě hnědou. Teď jsem před stříháním i barvení a už vymýšlím, co s tím s mamkou zase uděláme. Kolikrát už jsem svůj nápad změnila? Asi stokrát denně, chci něco neobvyklého, přesto ne výstředního, něco, co svážu při sportu...Ono to zase nějak dopadne. Těším se na změnu!  

ifulinkaa

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak to jste šťastná žena a my vám to všechny moc přejeme a možná i tak trochu závidíme. Ale mile. :-) Že, milé ženy-in?

Pochlubíte se také? Nebo si postěžujete? Máte nějakou příhodu? Pošlete nám fotografii?

Téma ještě nekončí a adresa redakce@zena-in.cz čeká na vaše příspěvky

   
29.04.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Věrulinka [*]

    Sml67 také jsem spokojená s vlasama, jenom kdy byly trošku vlnitý Sml15Sml30

    superkarma: 0 29.04.2010, 16:04:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme