O tomhle by se daly psát romány. Svému prvnímu "velkému" vztahu (čerstvě plnoletí, srdceryvné čekání na návrat z vojny, společné kutání nemožného bytu, vysněné cesty k moři a do hor podpořené čerstvou sametovou revolucí.....) jsem po sedmi letech málem  obětovala pro mě v té době to nejcennější - vlastní sebeúctu.
 
Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, že jsem ho nevykopla hned, jakmile se vyspal s mojí "kamarádkou" a bránil se tím, že mu chybělo to chvění kolem žaludku, které už se mnou nemá, ale přesto mě miluje a samozřejmě by chtěl se mnou být.... Z následného udobřovacího výletu na Mallorcu se mi zvedá žaludek ještě dneska. Sice to chvíli trvalo, ale můj rozum nakonec převálcoval to rozbušené srdce až v krku a myšlenky na to, že sedm let přece nemůžu jen tak zahodit...
 
Zkušenosti jsou k nezaplacení. Dneska mám v sobě takovou malou rostlinku, kterou třeba občas někdo zašlápne, ale nikdy už ji nezadupe do země. Pocit jistoty v nitru, že ten malý kvítek dříve nebo později vždycky zase zvedne hlavu ke slunci, je moje životní jistota.
 
Arnu
 

Milá Arnu, i já vás naprosto chápu a myslím, že vás budou chápat i některé naše čtenářky.  Vždyť co nás může potkat nejhoršího, než když zjistíme, že ten, kterého milujeme až za hrob, si někde vylévá srdce naší výborné kamarádce. Ale nejhorší na tom je, že ho jsme schopny ještě omlouvat a vlastně ho chápat. Neudělaly jsme náhodou něco špatně, že to takto dopadlo? A tak obětujeme svou sebeúctu, hrdost... Než nám to v té hlavě sepne a rozsvítí se ta žárovka, tak náš milý už zase miluje jen nás a konečně  našel to chvění kolem žaludku. A tak část žen odpustí a sebeúcta jde stranou.

Děkujeme za příspěvek a za váš příběh zasíláme kazetu Chamber of the heart. Jsou to písně o lásce, tak si je hezky večer poslechněte, a určitě ne sama..

redakce@zena-in.cz

Napište nám i vy příběh o lásce, který se stal vám nebo někomu z vašich blízkých. Rádi vás odměníme

našimi dárky:                             CD - Music for mother and baby

                                                  prášky Pharmaton Activit

                                                  barva na vlasy Brillance od Schwazkopf

 

 Pište!

Reklama