Svátky jsou příjemným obdobím, kdy vaříme spoustu tradičních jídel, chodí k nám návštěvy, setkáváme se a užíváme si pohody. Velmi často vytáhneme i sváteční servis, aby vše bylo dokonalé a stolování mělo vánoční atmosféru. Protože připravujeme předkrmy, polévky, pak se podává hlavní jídlo, káva, dezert a další laskominy, je jasné, že máme stále mnoho zašpiněného nádobí.

Musíte se tedy pěkně ohánět, aby byla vaše kuchyně neustále uklizená.

Chceme vám doporučit přípravky Pur a Somat pro mytí nádobí, aby vaše mytí nádobí bylo snadné a šlo vám pěkně od ruky! Uvidíte, jak vaše nádobí bude krásně lesklé a čisté

Pomocník pro mytí nádobí v ruce: Dokonalá kombinace v modré lahvi

PurUž jste vyzkoušeli říjnovou novinku Pur 3xAction Herbs&Mint? Ta disponuje až o 50 % hustějším složením s účinnou odmašťovací silou a antiseptickými vlastnostmi, takže vaše nádobí zanechává dokonale čisté a oslnivě lesklé. Navíc má příjemnou bylinnou vůni doplněnou svěžestí máty a eukalyptu.

Nová ultra hustá receptura inovovaného Puru 3xAction Herbs&Mint v sobě dokonale spojuje silný mycí účinek, schopnost odstranit nepříjemný zápach a extra bohatou pěnu, která na houbičce vydrží déle a efektivně rozpouští mastnotu a odolné připálené nečistoty. Sklenice, talíře i hrnce tak budou přímo zářit čistotou a dokonale se lesknout.

Více na www.pur-nadobi.cz

Máte doma myčku? Pak vám doporučujeme přípravky Somat

PurNový Somat Multi-Perfect Gel s rychle rozpustnou a okamžitě účinnou recepturou Express Power byl speciálně vyvinut pro odstranění i těch nejtěžších mastných skvrn. Aktivní odmašťovače se okamžitě vsakují hluboko i do zaschlých a ztvrdlých zbytků jídel a naruší je zevnitř. Díky nové, zvýšené koncentraci proteázy, která mimo jiné rozkládá bílkovinné nečistoty, a rozdělení obsahu do dvou oddělených komor pro lepší výkon a delší trvanlivost, je nový Somat Multi-Perfect Gel Express Power vysoce účinný – ať už chcete odstranit mastné skvrny z pánví, zaschlé zbytky z příborů či sražené vaječné žloutky, mléko nebo sýr z oblíbených talířů. Díky novému účinnému složení se navíc mastnota rozpuštěná v myčce neusadí na čistém nádobí ani ve filtru myčky. To vše i při nízkých teplotách.

Nejlepší výkon potvrzen externím testováním

Externí test čistícího výkonu nového tekutého gelu do myček nádobí Somat Multi-Perfect Gel s recepturou Express Power byl realizován v institutu TensioConsult na základě nejnovější testovací metody vypracované sdružením IKW (německé sdružení výrobců a distributorů kosmetiky, toaletních potřeb, parfumerie, pracích a čisticích prostředků). Nový tekutý gel do myček nádobí Somat Multi-Perfect Gel s recepturou Express Power vyšel jako nejlepší na českém trhu.

Více na www.somat.cz

Jak jste na tom, také máte speciální nádobí, servis, který používáte pouze pro slavnostní příležitosti?

Reklama