Není křupání jako křupání. To sváteční o Vánocích a Silvestru je spojeno s pohodou, sledováním pohádek a nenapodobitelnou přátelskou atmosférou. Důležité je nepodcenit přípravu a správně si vybrat! Cukroví přenechte ostatním a vy sáhněte po slaném pečivu nebo brambůrkách. Přinášíme vám tipy pro první zimní dny, období vánoční pohody i nefalšovaného silvestrovského veselí.

Přivítejte zimu s Bohemia Zimním křupáním

bohSlané preclíčky a krekry ve tvaru hvězdiček, vloček či bot se ukrývají v jedinečné vánoční edici Bohemia Zimní křupání. Zakousněte se s chutí do zimního mixu a přivítejte společně s ním vánoční svátky, které již doslova klepou na dveře. Jednotlivé kousky slaného mixu jsou připraveny z kvalitních surovin, s nimiž bude každé křupnutí plné zimní atmosféry.

Bohemia Zimní křupání můžete zakoupit za doporučenou cenu 34,90 Kč (200 g).

Hurá na pohádky s Bohemia Jemně solené  

boh1Pohádky a zase pohádky. Také se na ně tolik těšíte? Zpestřete si jejich sledování jemnou chutí Bohemia Jemně solené a vychutnejte si děj filmu společně s celou rodinou. Jako všechny brambůrky značky Bohemia jsou i ony vyrobeny z nejlepších brambor a připraveny na slunečnicovém oleji vysoké kvality. Důkladný proces výroby a obsah pečlivě vybraných surovin z nich dělá slanou pochoutku, kterou si můžeme zpestřit sladké vánoční období.

Bohemia Jemně solené můžete zakoupit ve variantách 230 g za doporučenou cenu 49,90 Kč, 150 g za 39,90 Kč nebo 77 g za 24,90 Kč.

VrrrUBY! … a Silvestr je tu!

bu4Nejen pánská silvestrovská jízda se neobejde bez pořádného slaného snacku. Právě takové jsou Bohemia VrrrUBY! Nečekejte lupínky pro jemné slečinky, ale pořádné silné plátky se skutečně velkými vruby. Pro VrrrUBY vybírá značka Bohemia jen největší kusy brambor a ochucuje je pouze nejlepšími českými příchutěmi. Vyzkoušet můžete solené nebo přitvrdit s česnekem.

Bohemia VrrrUBY můžete zakoupit za doporučenou cenu 24, 90 Kč (65 g) nebo 39,90 Kč (130 g).

Extra tip pro silvestrovské občerstvení: Bohemia Nesolené s jogurtovým dipem s okurkou

pro: 4 porce, příprava: 10 minut

Ingredience

  • ½ salátové okurky
  • 400 g řeckého jogurtu
  • 2 stroužky česneku
  • 1 hrst čerstvého koriandru a čerstvé máty nebo bylinky dle vlastní chuti
  • 2 jarní cibulky
  • šťáva a kůra z limetky
  • sůl a pepř
  • 2 lžíce olivového oleje
  • Bohemia Nesolené

Postup

Salátovou okurku nadrobno nastrouhejte a nechte odkapat šťávu. Třeba tak, že položíte sítko s nastrouhanou okurkou do větší misky. Mezitím smíchejte v míse řecký jogurt s propasírovaným česnekem, přidejte nasekané bylinky a jarní cibulku. Dochuťte šťávou a kůrou z limetky, solí, pepřem a nakonec zlehka vmíchejte nastrouhanou okurku a olivový olej. Podávejte s Bohemia Nesolené.

Bohemia Nesolené můžete zakoupit v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 24,90 Kč (77 g).

boh5

Reklama