Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeVánoční blázinec vrcholí a vy jste ve svém živlu. Jste pyšná na to, kolik toho stíháte, a zvedáte obočí nad všemi, kteří si stěžují, že nestihli to a tamto. Budiž vám to přičteno k dobru, jste opravdu schopná, ale jestli si chcete užít vánoční svátky v klidu a pohodě, budete muset chtě nechtě zpomalit. Navoďte doma příjemnou atmosféru třeba za pomoci svíček, františků či purpury a konečně vydechněte. Krásné Vánoce!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopePár dní před dnem D už máte skoro všechno připravené, navzdory všem vašim neustálým obavám. Vidíte, jak jste to zvládla! Tak teď už jen si odpočinout, abyste u stromečku místo zpívání koled nepospávala... to by mohlo vaše blízké pěkně naštvat. Vašemu partnerovi ani dětem nezáleží na naleštěné domácnosti, ale na tom, abyste všichni byli v klidu a pohodě. Krásné Vánoce!


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Předvánoční stres vrcholí, ale vy jste celkem v klidu, což je dobře. O víkendu ještě rychle nakupte poslední dárky, ať se nemusíte třiadvacátého vydat do přeplněných nákupních center, kde by vám to lezlo na nervy. Opravdu jste na nikoho nezapomněla? Od pondělí už budete mít tu pravou sváteční náladu, tak si ji vychutnejte a užijte si krásné svátky vánoční!

 


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopeVy Vánoce zbožňujete, o tom není pochyb. Navíc jste mistryní ve vytvoření té pravé vánoční atmosféry, bez vás by zkrátka vaše rodina neměla ty pravé Vánoce. Dovolte si hlavně relax a odpočinek a aspoň na Štědrý den se vykašlete na diety a užijte si ho se vším, co k němu patří, tedy i s mísou cukroví nebo bramborového salátu, podle chuti. :) Krásné svátky!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopeZapomeňte na splíny posledních dní, na to, abyste se trápila, je času vždycky dost, přece si nezkazíte ty nejkrásnější svátky roku! Rozhlédněte se kolem sebe a uvidíte, že ostatní lidé mají také svá trápení, nejste v tom sama. V lednu budete mít ale najednou jasno ve spoustě záležitostí, které jste dosud nedokázala vyřešit, takže starosti teď opravdu v klidu „uložte k ledu“ a užijte si krásné Vánoce!


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeTyto Vánoce budou jedny z nejkrásnějších, jaké jste kdy zažila. Ale musíte se sama přičinit. :) Ne, opravdu to není v úklidu ani v pečení desítek druhů cukroví, nejdůležitější je váš vnitřní klid a důvěra v dobrou budoucnost. A nezapomeňte na své blízké, rodiče, partnera či děti, ty všechny byste měla mít u štědrovečerního stolu, pokud je to jen trochu možné. Kdy jindy než o Vánocích?


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopePředvánoční stres se vás už netýká, sváteční atmosféra je pro vás důležitější než to, kolik dárků budete mít pod stromečkem. Dobře pro vás! Jen tak dál, plujte na vlně dobré nálady a nenechte se z ní nikým vyvést... uhoněné kolegy v práci si nepřipouštějte k tělu a doma se zasaďte o pospolitou rodinnou pohodu. Krásné Vánoce!


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopePokud vánoční svátky neprožíváte tolik jako ostatní členové rodiny, nekažte jim tu radost a aspoň předstírejte, že jste zvědavá, co najdete pod stromečkem, i když pravděpodobně dobře víte, co to bude. :) Proč si nezavzpomínat na dětská léta a nebýt trochu naměkko? Dovolte si to, milé Štírky, uvolněte se a vychutnejte si krásné Vánoce!

 


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeLetošní svátky budou tak trochu bláznivé, protože jako obvykle budete všechno dohánět na poslední chvíli... ale moment, nevypadá to náhodou takhle u vás každý rok? Takže nic nového pod sluncem. Nezmatkujte zbytečně, hlavně se snažte na nikoho nezapomenout s dárečkem, a jinak všechno pusťte už z hlavy a užijte si krásné Vánoce!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Pořád se nemůžete svátečně naladit, ale nebojte se, ono to přijde. :) Snažte se všechno v práci stihnout, abyste nemusela u stromečku přemýšlet nad tím, co vám ještě v kanceláři leží na stole... svoji pozornost obraťte na rodinu a partnera. Nepotěšíte je ani tolik drahými dary /i když na ty zřejmě také dojde/ jako tím, že budete co nejvíce s nimi a užijete si tu pravou vánoční atmosféru. Krásné svátky!

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeZastavte se aspoň o Vánocích, milé Vodnářky, kdy jindy byste měla hodit kotvu ke dnu a užít si klidu a pohody? Velké plány nechte na leden a neznervózňujte jimi svého partnera ani jiné členy rodiny. Zkuste zkrátka aspoň předstírat, že si užíváte to „teď a tady“, a nejste zase myšlenkami někde za humny. :) Přejeme vám krásné svátky, užijte si je plnými doušky!


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeNetrapte se tím, co jste letos nestihla. Na bilancování ještě bude čas na úplném sklonku roku, tak si jím neznepříjemňujte Vánoce. Můžete na sebe být pyšná, váš domov sálá rodinnou atmosférou a váš partner či děti jsou vám vděční. Pokud jste zrovna single, obklopte se přáteli a nebude vám scházet vůbec nic. :) Hoďte nohy nahoru a užijte si krásné svátky!

 

Reklama