Styl

Svádějte svou vůní

lacome

Svádění je hra. Vyzývavé pohledy, dráždivý šarm, provokující chování a smyslná vůně. Vše musí být dokonalé. Tajemství, které láká.

Také chcete, aby vaše vůně probouzela všechny smysly, sváděla ke koketování a vyvolávala touhu. Aby se za vámi muži otáčeli a vy měla dobrý pocit?

Máme pro vás inspiraci!

lacome

To vše v sobě snoubí nová vůně Hypnôse Senses.

Pamatujete si, kdy jste naposledy někoho sváděla? Přičichněte k této vůni a vzpomínejte... Vůně představuje celé spektrum pocitů. Kdy jste byla šťastná? Zamilovaná? Jakou vůni měl den, kdy vás poprvé políbil?

Hra svádění s Hypnôse Senses

lacomeHypnôse Senses navozuje svádění: je esencí koketního francouzského šarmu, opěvuje okouzlující, radostnou a nadčasovou ženskost.

Nadpozemská vůně Vás hýčká a probouzí Vaše smysly. Její kouzlo je omamné, je obklopena aurou tajemství. Lancôme tak nabízí každé ženě smyslnou vůni, která je oslavou lehkosti bytí.

Vůně jako druhá kůže. Máte to také tak? Vůně, která je vám blízká, jako by srostla s vámi a byla vaší součástí! Podoba vůně Hypnôse Senses se svou nekonečnou svůdností nachází novou podobu a rozměr modernity: propracovaný parfém, který padne jako druhá kůže.
Hypnôse Senses odlehčuje ovocný tón vonokvětky a jemné pačuli, které vůni navíc propůjčují sílu a jas. Je to zářivá a vysoce elegantní vůně.

Vzácná esence pačuli a extrakt vonokvětky, to jsou tajemné ingredience vůně Hypnôse Senes.
Pačuli je bohaté a intenzivní, vnáší do vůně hluboké, dřevité a mnohovrstevnaté tóny, které vycházejí z její základní harmonie. Indonéské pačuli, které se kvůli čistotě a jemné vůni sbírá ručně, dodává Hypnôse Senses snadno rozpoznatelnou sílu a přirozenost

Díky nezvyklým meruňkovým tónům je extrakt z vonokvětky, přezdívané kvůli tvaru okvětních lístků také „čínský olivovník", obohacením srdce vůně o květinové tóny a ovocnou sladkost. Je to květina, která skrývá ještě jedno tajemství. Základu vůně propůjčuje výrazné tóny připomínající až kůži. Šťavnatost vonokvětky, jemně kombinovaná s okvětními lístky růže, proměňuje Hypnôse Senses v neodolatelně svůdnou vůni. Medový nádech jí dodává nasládlost a rafinovanost.
Živoucí a jasný růžový pepř ve svrchních tónech spolu s kořeněnými zelenými tóny mandarinkové esence pozvedají tuto smyslnou vůni špetkou drzosti.

Pojďte se na chvíli zasnít s touto neobyčejnou vůní a představte si její příběh:

lacome

Bylo nebylo...
... v jednom úchvatném pařížském bytě.
Hřejivé sluneční paprsky prosvítají lehkými záclonami, které poletují ve zpola otevřených francouzských oknech, a ozařují nesmírně elegantní, až nadpozemskou postavu. Smyslnost a hravá svůdnost, zosobněný francouzský šarm par excellence.

Město v dálce tiše zní. Zářivě bílé stěny a jemné zdobení, mramorový krb, světlá dřevěná podlaha, okna až ke stropu... Paříž ve své krystalicky čisté podobě. V tomto intimním prostoru pobývá rozpustilá žena, kterou představuje Daria Werbowy, a právě se chystá sdělit muži, kterého miluje, tu nejsmyslnější zprávu ze všech......

Jestli chcete vědět, jak to dopadlo, podívejte se na film zde:

Tváří vůně Hypnôse Senses je Daria Werbowy, světoznámá kanadská modelka, která se v posledních třech letech nachází na vrcholu své kariéry. Jedinečná krása, mandlové oči, vrozená elegance, nekončící dlouhé nohy, svůdný styl - to vše jí pomohlo na vrchol!

lacome

Měli jsme možnost položit Darie pár otázek:

Jaký je Váš vztah k vůním?
Mám ráda přírodní vůně jako dřevo, oceán po celém dni plachtění při západu slunce, kanadské lesy po dešti. Vůně připomene vzpomínky, věci, místa a parfém se spojí s někým, kdo je nebo byl součástí života.

Co si myslíte o vůni Hypnôse Senses?
Ten parfém zbožňuji, je velmi ženský. Celou mě zahalí, je smyslný a jiskřivý. Hypnôse Senses představuje svádění - něco, co je pro ženu přirozené. Je to aspekt povahy - více svádivý, více okouzlující, velice ženský. A také se mi líbí flakon, velmi čisté linie a je vytvořen precizně a kreativně, skvěle zapadá do historie vůní Lancôme.

lacome

Jaká jsou Vaše tajemství nebo zbraně při svádění?
Oči! Oči jsou nejdůležitější při komunikaci s lidmi. Když se na člověka podíváte, z jeho očí poznáte, zda je smutný, rozzlobený nebo šťastný, vidíte duši. Myslím si, že talent svádění je ženě přirozeně dán. A čím více tajemství máte, tím více jste přitažlivá... Jsem pro oční kontakt.

A nyní máme pro Vás jedinečnou příležitost vyhrát tuto svůdnou vůni v naší soutěži. Pro pět z vás je připravena Hypnôse Senses 50 ml v hodnotě 1690 Kč. Tak neváhejte a soutěžte ZDE.

A TO NENÍ VŠECHNO!

Pro jednu z Vás si značka Lancôme připravila navíc exkluzivní dárek. Balíček luxusní kosmetiky Lancôme v hodnotě 5 000 Kč. Stačí se jen zapojit do diskuze pod článkem na téma „svádění". Napište svoje zkušenosti a tipy, jak nejrafinovaněji svést vaši lásku. Nejoriginálnější příspěvek odměníme.

Doporučené ceny:

Hypnôse Senses EDP 30 ml ... 1150 Kč
Hypnôse Senses EDP 50 ml ... 1690 Kč
Hypnôse Senses EDP 75 ml ... 2260 Kč

SOUTĚŽIT MŮŽETE AŽ DO 31. 10.!

   
21.10.2009 - Doplňky - autor: Komerční článek

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [146] jithule [*]

  krásná výhra

  superkarma: 0 29.12.2012, 21:59:27
 2. avatar
  [145] Kristulka [*]

  Armine: také moc blahopřejiSml59

  superkarma: 0 10.12.2009, 19:40:28
 3. [144] Věra Forejtová [*]

  Dárkový balíček Lancôme za 5 000,-Kč vyhrává nick: Armine. Gratulujeme.

  superkarma: 0 16.11.2009, 13:57:55
 4. [143] monalisa123 [*]

  Svádění? Po téměř dvaceti letech manželství? Zdálo by se, že není vůbec důležité. Ovšem opak je pravdou. Povím Vám příběh...  O prázdninách sedáváme na dvorku a často pozorujeme hvěždy,letos v srpnu bylo nebe poseto padajícími hvězdami a my si při každé něco přáli. Já si mimo jiné přála, abych byla pro svého muže stále přitažlivá a svůdná. Najednou se ke mně naklonil a pošeptal mi: ,,Ty krásně voníš, koťátko moje, pojď hupsnem spolu do bazénu, moc tě chci.´,,A dlouze mne políbil. Tak se taky stalo.Milovali jsme se v té vodě až skoro do denního světla, pak jsme utíkali raději do ložnice, aby nás někdo neviděl a tam jsme pokračovali...Od té doby věřím, že padající hvězdy plní přání...

  superkarma: 0 01.11.2009, 03:01:43
 5. [142] Manon [*]

  Vždy muže svádím napřed svým pohledem, potom trochou tajemna... To muže přitahuje, když musí objevovat a dobývat... Je to přitažlivá hra jak pro muže tak i pro ženu. Sml58

  superkarma: 0 31.10.2009, 23:55:35
 6. [141] Lana [*]

  Co se týká svádění - to je u mě vždy spojeno s kapkou nějaké hodně smyslé vůně. Ta kapka smyslé vůně je hodně podstatná, protože je mým jediným oblečením. V tom se řídím podle slov sexy symbolu - M.M. - "Spím oděna jen v několika kapkách Chanelu N 5".  A účinek tohoto svádění? Dokonalý! Sml67

  superkarma: 0 31.10.2009, 23:14:52
 7. [140] verarius [*]

  Pokud platí, že nejvíce lidé mají chuť flirtovat, když vyráží večer za zábavou, naskýtá se jedinečný prostor pro úspěšné svádění právě na různých společenských akcích. Příležitostí bude teď opravdu hodně, protože se blíží vlna vánočních a firemních večírků. Jedinou překážkou, která nás může zastavit je to, že na svádění musí být člověk naladěný, cítit se dobře a vyzařovat signály, že má chuť se bavit. Vedle vzpřímeného držení těla, jsou důležité hlavně pohledy, nejvíce při svádění zabírá milý úsměv a příjemné, nenucené vystupování, které sváděnému objektu spolu s krátkým zadíváním do očí naznačí, že jsme ho zaregistrovaly. Pak už zbývá jen podpořit úspěch obtáhnutím rtů třpytivým leskem, rukou prohodit vlasy, svůdně nasát brčkem svůj oblíbený koktejl a hra svádění může začít:)

  superkarma: 0 31.10.2009, 23:13:52
 8. avatar
  [139] AJENKA [*]

  Velmi ráda flirtuji, ale nesvádím plánovaně(nedobývám). Mám spokojené manželství a můj manžel ví moc dobře, co má doma za "koketu". Muži mě baví, jejich odlišný humor, jejich přístup k životu, k ženám..., ale vše má své hranice, které jsem nepřekročila a nikdy nepřekročím.Ke každému muži se musí přistupovat odlišně, každý je jiný...Já nemusím cíleně svádět, muži se chytí sami. Každému muži dávám najevo jeho "jedinečnost" a chovám se přirozeně a kamarádsky...mnohdy stačí, když jim nasloucháte a pochopíte je.

  superkarma: 0 31.10.2009, 23:03:40
 9. [138] stabajzna26 [*]

  Musím souhlasit s tím, co řekla Daria. ženy v sobě mají to kouzlo "koketerie", umí si s muži pohrát, podráždit jejich smysly. Já osobně nesvádím nikoho prvoplánově, hluboké výstříhy, vysoké rozparky to je příliš primitivní, prvoplánové. Já na to jdu jinak. Oční kontakt je velice důležitý, lehké olíznutí rtů, pohrání si s vlasy. A když už se zdá, že "návnada zabrala a rybka je na háčku", dělám jako že nic. Jako že nemám zájem. Muži jsou lovci, pronásledují kořist, která jim uniká. Jakmile zmizí "kouzlo dobývání", obvykle mizí i mužský zájem.

  superkarma: 0 31.10.2009, 15:35:47
 10. [137] lleennaa [*]

  Já svádím prvně očima (nic hezčího by jste na mě těžko hledali)...

  Sexy prádélko u nás moc nezabírá a na koupi smyslné vůně nemám čich....a zatím se nenašel nikdo, kdo by mi ji opatřil...

  Když to tak po sobě čtu, měla bych se sebou začít něco dělat,...parfém na ježíška to jistí Sml67

  superkarma: 0 31.10.2009, 14:34:39
 11. [136] Kopretinka:-) [*]

  Myslím si,že muži milují na nás ženách,když je s jistou elegancí a nevtíravostí dokážeme zaujmout a svést s jemnou noblesou...Důležitým krokem je jistě zdravé sebevědomí,hezky s hlavou vzhůru vykročit kočkovitou chůzí směrem k našemu idolu a používat při tom  rafinovaných jemných ženských zbraníSml32

  Zcela jistě zabírá přímý,spalující a lehce eroticky hluboký pohled z očí do očíSml58.Dále smyslně jemný úsměvSml16,pohrávání si s pramínkem vlasů,či cudné mrkání a přivírání víčekSml58....a jsme-li s partnerem již nějaký ten čas,tak je potřeba do vztahu vnášet stále nové a nové podněty.A dobré jídlo mezi ně v neposlední řadě také patří,Ne nadarmo se říká: "Láska prochází žaludkem".A přidáme-li k tomu dobré slovo,pohlazení,pochvalu,nový parfém,změnu účesu či líčení a navíc i nějaké to  sexy prádélko,tak se zcela jistě můžeme považovat za svůdnice.Vždyť máme tolik ženských zbraní,tak proč jich nevyužít,když to dělá našim mužským polovičkám takovou radostSml79

  superkarma: 0 30.10.2009, 20:52:59
 12. [135] karliki [*]

  Dle mého názoru nehrát si na to co nejste,protože pokud to bude opravdová láska Vašeho srdce,tak to výjde najevo....Zřejmě záleží jestli se snažíte svést rafinovaně už manžela-to bych navrhovala dobrou večeří s vínečkem,k tomu přidat sexy prádelko....Pokud jste ještě nezadaná,být přirozená,komunikatívní,...a to ostatní příde samo,pokud proběhne jiskra u obou pohlaví...Sml80

  superkarma: 0 30.10.2009, 16:56:42
 13. [134] Maryene [*]

  Svého muže jsem prý svedla očima, pohledem, a vůbec jsem ho přitom nesváděla, ani mě to nenapadlo. Jen jsme se na sebe dívali a dívali a najednou jsme ty pohledy od sebe nemohli odtrhnout. Cítili jsme oba to stejné. Sílu pohledu, který nás spaloval a už navždy jsme chtěli zůstat spolu.

  superkarma: 0 30.10.2009, 16:46:45
 14. avatar
  [133] denkas [*]

  velechovska — #130 Sml16Sml16Sml59Přesně tak!!Sml59

  superkarma: 0 30.10.2009, 15:37:57
 15. [132] Ježíšek [*]

  Mě se osvědčilo svádění očima, přirozeným úsměvem a špetkou rozumu. Když k tomu teď přidám ještě svůdnou vůni Hypnose Senses nebude to mít chybu, určitě vám dát vědět.Sml59

  superkarma: 0 30.10.2009, 14:45:00
 16. [131] doktorova [*]

  Osvědčily se mi hry. Na pokojskou, na zdravotní sestřičku, na neznámou tajnou ctitelku...Jsem tak pokaždé jiná a svádění partnera vyplývá z každé konkrétní role. Jako pokojská jsem cudná, jako setřička chápavá, jako ctitelka neodbytná a vášnivá...Sml16

  superkarma: 0 30.10.2009, 12:32:53
 17. [130] velechovska [*]

  Svádění? Po několika letech manželství je to umění dobře uvařit, pochválit citlivou mužskou dušičku a neustávat v péči o sebe. A vůně pro mého muže nejvzrušivější? GULÁŠ!

  1. na komentář reaguje denkas — #133
  superkarma: 0 30.10.2009, 11:58:48
 18. [129] kozlik8 [*]

  svádět pohledem je začátek a když se protějšek chytí tak se ho jen tak mimochodem letmo dotnout,naklonit se k němu,zavonět mu pod nosem  atd....

  superkarma: 0 30.10.2009, 10:32:50
 19. avatar
  [128] SENSITIVESKIN [*]

  Oblbovat chlapa nemá smysl, musí chtít on sám. Prvoplánované svádění nemá dlouhého trváníSml23

  superkarma: 0 30.10.2009, 10:29:05
 20. [127] soleco [*]

  Je to smutné,ale nemám koho svádět.Vedle mně je už pět let prázdné místo...a tak bych chtěla!!

  Jsem sice už v letech,ale myslím,že bych to ještě uměla..jako zamladaSml16!!

  Když si představím svádění,mám před očima scénku z filmu Manželstvi po italsku,kdy sedí Mastroianni na posteli, Lorenová dělá divy v prádélku a manžílek skučí chtíčemSml30.

  Mám tedy do Lorenové daleko,ale asi bych dala tomu svému co proto...skučel by takySml52

  superkarma: 0 29.10.2009, 20:32:16
 21. [126] formule [*]

  Nejlépe u nás zabírá: svléci se,ulehnout do postele a pomalu a jistě se přibližovat k mému protějšku. A ještě lepší je to, když si vezmu k sobě šlehačku ve spreji a začnu ji po sobě stříkat. Opravdu to zabírá.

  superkarma: 0 29.10.2009, 19:01:31
 22. [125] pety3 [*]

  Udělala jsem průzkum mezi muži- kamarády. A zde je výsledek:

  1. sexy prádelko

  2.sexy vůně

  3. smyslný pohled

  superkarma: 0 29.10.2009, 16:41:12
 23. [124] Xira [*]

  Můj manžel je asi zvláštní tvor, ale na něho svádění ve formě krásného spodního prádla a tomu podobné moc nepůsobí.Když ho chci svést, tak musím zvolit opačnou taktiku a to tak, že na sobě svůj záměr nedám vůbec znát.Dělám všechno možné, jen si ho nevšímám a to už si potom začne až moc všímat on mne a čím víc jsem nedobytná a odolávám mu, tím víc ho svádím a tak tedy docílím svého :-).

  superkarma: 0 29.10.2009, 01:38:41
 24. [123] bohuša [*]

  Jelikož máme momentálně pětiměsíční miminko,tak to se sváděním u nás vypadá takto: První nakojím syna a pak "svůdným" hláskem zapěju:...zlato,pojdˇ na to,atˇ to stojí za to...a to moje přerostlé dítě v podobě manžela se téměř pokaždé chytne na udičku...! Takže to kojení,to vám dělá opravdové divy i ve svádění...můžu doporučit!

  superkarma: 0 28.10.2009, 20:48:56
 25. [122] upirka [*]

  Jsem velmi upovídaná, vyloženě je ukecam Sml30 V práci jsem hooodně oblíbená, protože si dovedu popovídat úplně s každým chlapem, aniž by bylo nějaký téma tabu, posloucham je a zapojím se do diskuze, i když mluví o traktorech, motorkách, sexu, jídle nebo dětech. Takže jsem dost vyhledávaný objekt, ostatní ženy v tom vidí, že je svádim, ale já si s nimi jen povídám, což muži ocení, ale ženy ne. Samozřejmě, že s tím souvisí i oblečení, vůně, makeup... to vše plus dobrá nálada, úsměv a pochopení dělá s chlapem divy Sml59Sml22

  superkarma: 0 28.10.2009, 11:26:52
 26. avatar
  [121] átéčko [*]

  Také chcete, aby vaše vůně probouzela všechny smysly, sváděla ke koketování a vyvolávala touhu. Aby se za vámi muži otáčeli a vy měla dobrý pocit?

  Ne, protože nepotkávám jen ty, co se líbí mně

  superkarma: 0 28.10.2009, 10:55:55

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [120] ZVONKO [*]

  PŘI TANCI ...Sml59

  superkarma: 0 28.10.2009, 10:53:36
 2. [119] Lolita.JM [*]

  Svádím muže tím stylem,že si oni myslí,že vlastně svádějí oni mě. Stačí letmý pohled,jemný úsměv a pak se ani jendou nepodívat. To zabere vždy. Pak si muž nalhává,že on je ten,kdo dal první podnět a začne lovit a dobývat.

  Samozřejmě je to i v pohledech,pohybech,šatech,líčení,vůni... Muže neokouzlí jen pohledy a radoby nezájem. Je třeba být k nakousnutí,aby ty pohledy byly k něčemu dobré a zajistily úspěch.

  superkarma: 0 28.10.2009, 10:20:16
 3. avatar
  [118] Myškomedvídek [*]

  ax — #113 Sml52Sml22Sml22Sml22Sml79Sml67

  superkarma: 0 27.10.2009, 21:32:03
 4. [117] pody [*]

  Sml79

  superkarma: 0 27.10.2009, 19:52:37
 5. [116] asarielka [*]

  Do 20 let by si o mě nikdo ani neotřel boty, ale pak nastal záhadný zlom a najednou sem měla na každým prstě.... a začala jsem s tím žít, či možná bojovat. Na začátku to bylo příjemné, ale brzy takový velký zájem mužů omrzí...Sml80

  Nicméně, začala jsem chodit na diskotéky a na tamější muže povětšinou opravdu fungoval hraný nezájem a svůdné pohledy, které nás učí v magazínech. A tak jsem sváděla také já. Většinou se však ukázalo, že dotyční muži svedení touto metodou nejsou moc "do budoucna". Zaměřila jsem se tedy na spolužáky z vysoké, upustila od svádění fyzického a šla jsem na to spíše psychologicky :). Vybírala jsem si slušné a chytré studenty. Když se mi někdo líbil, zjistila jsem si jeho zájmy, koníčky, atd., hovor vždy nenápadně stáčela k těmto jejich věcem a opravdu to fungovalo. Jenže jsem velmi brzy zjistila, že to nejsem já a že si neustálo na něco hraju. A tady je můj příběh, jak jsem potkala muže, který "do budoucna" byl a stále jeSml16

  Bylo mi necelých 24 let a zaláskovala jsem se do spolužáka. Krásné modré oči, husté tmavé vlasy, vyrovnaný hluboký hlas, zpěvák známé kapely, chytrý a slušný byl tay :). Uf a bylo to... jenže na něj žádné svádění neplatilo. Zjistila jsem náhodou jeho oblíbenou téměř neznámou kapelu, stáhla jsem si všechny jejich CD a schválně před ním přešla s mp3 v uších na plný pecky prozpěvovala text. Byl překvapen, že kapelu poslouchám, ale nic víc, nic míňSml30. Tehdy jsem půl roku zkoušela snad vše a nic z toho.... Jednou jsme měli náhodou společnou cestu na oběd, na kterém se do mě zamiloval... Paradoxně v dobu, kdy už sem to vzdala a neměla nejmenší naději. Povídali jsme o sobě, o škole.. klasická konverzace...  O pár dnu později mě pozval na rande, kde mi řekl, že jiskra prý přeskočila ve chvíli, kdy jsem se rozpovídala o tom, jak doteď jezdím k babičce do Blatné, kde pasu ovce a druhá jiskra pak při tom, když mi kus kuřete ze špízu spadl do čaje, který mi navíc ohodil celý obličej, já dostala záchvat smíchu a byla rudá ještě 2 hodiny poté Sml30 ....

  A co Vám mám povídat, s Jeníkem jsme doteď a nepřišel za těch 5 let jediný mráček. A když mluvíme o svádění, samozřejmě, že staně tak jako na většinu mužů platí rafinované prádlo, spadlé ramínko, svěží citrusová vůně a ladné sebevědomé pohybySml32

  A proto říkám, dle své zkušenosti, buďte přirozené, nehrajte si ani při svádění na něco, co nejstě, nebot upřímní chlapi ocení přirozenost a neupřímné my přece nechcemeSml16

  superkarma: 0 27.10.2009, 18:40:09
 6. [115] Revival [*]

  Dělat nedobytnou a předstírat nezájem může jen ta, která na to má, a to ještě jen při určité příležitosti - například nějakém dvoutýdenním single zájezdu. Někde na zábavě nebo naopak ve dlouhodobém vztahu v tom potenciál nevidím. Na zábavě je málo času a velká konkurence a doma? Sakra, koho by bavilo každodenně dobývat svou ženu?! I chlap potřebuje vidět, že je pro protějšek sexy. Podle mě to vede spíš k oboustrannému vzdalování a odcizování. 

  Tato metoda je navíc značně pasivní, což většině lidí (nejen žen) vyhovuje. Sml24 Nehrozí totiž riziko odmítnutí, což je pro leckoho horší než smíření s druhou ligou. Pořád ale platí a taky platit bude, že nejlépe na tom budou lidé přirození, nenucení a nebojácní.   

  superkarma: 0 27.10.2009, 17:05:19
 7. [114] smo107 [*]

  Svádění už pomalu ani neznám, přítel i já se velmi často oddáváme sexu a většinou nevydržíme vydržet ani 5 minut u předehry.

  superkarma: 0 27.10.2009, 14:56:28
 8. [113] ax [*]

  Můj přítel je permanentně nadržený, svádět nepotřebuje...

  1. na komentář reaguje Myškomedvídek — #118
  superkarma: 0 27.10.2009, 14:52:47
 9. [112] Indiira [*]

  U nás je to horší.Kdo má malé děti tak ví, o čem mluvím.Ale já osobně jsem asi nejsvůdnější ženou na světě,protože mám každý večer v posteli 3 mužský.Až na to,že jednomu táhne na 40cet,jednomu na šest a třetímu jsou 4 měsíce.Sml30Sml30.Ale jinak,pokud to jenom trošku dobře jde,tak vykoupaná,voňavá a se sklenkou sektu....který muž by nepodlehnul??Sml59

  superkarma: 0 27.10.2009, 13:56:47
 10. avatar
  [111] black.bird.third [*]

  Asi záleží na chlapovi, jak se nechá svádět. Ten můj, tři roky po svatbě, se nechá svést hlavně vepřo-knedlo-zelem. A kdybych mu k tomu dala vychlazenou jedenáctku, kouzlo svádění je hotovo. Mám zaručeno, že další hodinu s ním rozhodně nic nebude a najdu ho na gauči spícího.

  superkarma: 0 27.10.2009, 13:41:03
 11. [110] r.ge [*]

  Moji lásku svedu když vyjdu mokrá i s vlasy ze sprchy, zahalená do županu. Okamžitě vycítím jeho zájem a chtíč, aniž bych to měla v úmyslu. Když mářím do ložnice, abych se převlékla, je hned za mnou a obléci mě opravdu nenechá. Cílené svádění je nejrafinovanější tehdy, když nemám na sobě žádné spodní prádlo, a jako že náhodou se to partner dovtípí. Je to jako šok, který ho neuvěřitelně vzruší.

  superkarma: 0 27.10.2009, 10:13:18
 12. [109] petvit [*]

  Dobré ráno, vycházím z toho, že za těch tisíce let evoluce se toho v myšlení mužů moc nezměnilo a  reagují stejně jako jejich prapředci = reagují vizuálně Sml30. Takže spolehlivě zabírají průsvitné blůzičky, sukýnky, rozparky, hluboké výstřihy, zkrátka vše, co v nich probouzí fantazii a představivost.

  superkarma: 0 27.10.2009, 08:40:29
 13. avatar
  [108] LudPa [*]

  Nejlepší a nejsvůdnější svádění je nesvádět, netlačit na pilu a hrát nezájem a těžce nedobytnou.

  superkarma: 0 27.10.2009, 06:20:53
 14. [107] benndy [*]

  Krásná večeře při svíčkách, lehce lechtivý, romantický film a k tomu touha obou dvou a není co dodat

  superkarma: 0 26.10.2009, 23:06:33
 15. avatar
  [106] richada [*]

  Já se radši nechám svádět,vyhovuje mi to víc,

  no když druhá strana  nehce,tak nic!Sml52

  superkarma: 0 26.10.2009, 20:57:11
 16. [105] mamča123 [*]

  mrknu očkem,hodím bočkem,trochu se zavlním a pak v jeho náručí zavrnímSml30Sml30

  superkarma: 0 26.10.2009, 18:35:03
 17. [104] Toni108 [*]

  Svádění nemá co dočinění s nahotou. Ten, kdo by si nahý lehl před objekt své touhy, by se se zlou potázal a patrně by neuspěl. (Pokud by uspěl, tak svedený by nechtěl patrně ve vztahu dále pokračovati.)Svádění je dlouhá hra. Svádí se pohledem, letmím úsměvem nebo pohybem, jež letmě naznačuje. Svádět však můžeme vždy pouze někoho, kdo o nás stojí, protože jinak bychom se pouze natřásaly a čepířily jako Marfuši, ale na náš protějšek by to nemělo vliv. Pokud upoutáme pozornost našeho protějšku, tak pak můžeme nasadit zbraně vyššího kalibru a to už, chudáček, nemá úniku z našich sítí. Potom, co již zatoužil, tak stačí letmí náznak naší vůle a půjde za námi jak psík.....

  superkarma: 0 26.10.2009, 17:59:46
 18. [103] lipka [*]

  očima přímá hypnoza řekne vše alespon se mi to osvědčuje i někdy kde to nečekám sem překvapená pak pohyby a svůdný parfém dráždivé vůně.

  superkarma: 0 26.10.2009, 12:34:00
 19. [102] posp [*]

  když svádět tak jedině nahá

  superkarma: 0 26.10.2009, 10:40:53
 20. [101] Aneta.Anit [*]

  Sml22  také si myslím, že ve svádějí je mimika obličeje to nejdůležitější, zvláště oči a ústa. Pokud na přítele "hodím" šibalský úsměv a přitom mám jiskřičky v očích, které prostě značí jen jedno: A to chci tě...! Tak neodolá... 

  superkarma: 0 26.10.2009, 09:25:43
 21. avatar
  [100] mackaela [*]

  JÁ MYSLÍM ŽE CHLAPA SVEDETE NEJLÍP KDYŽ MÁTE PRO NĚHO POROZUMĚNÍ ,SNAŽÍTE SE HO CHÁPAT,KDYŽ MU OBČAS DÁTE NAJEVO JAK JE SUPER A JEDINEJ .DŮLEŽITÉ JE ABY I VY JSTE CÍTILA ŽE SE MU LÍBÍTE(NEJDE SVÁDĚT CHLAPA KTEREJ O VÁS NEMÁ ANI MALEJ ZÁJEM ) ALESPOŇ TROCHU A PAK UŽ SE VCÍTIT DO NĚHO A UŽ TO PŮJDE SAMO A KDYŽ K TOMU VONÍTE KRÁSNĚ NĚJAKÝM SUPER PARFÉMEM JEMNOU NERUŠIVOU VŮNÍ TO JE ONO

  superkarma: 0 26.10.2009, 08:37:26
 22. avatar
  [99] Domcaca [*]

  Chlapa nejlíp svedete sebevědomým,jistotou o tom,že vy jste ta nejvíc sexy na světě(a to ať máte 40 nebo 100kg),pořádnou večeří,která určitě bude obsahovat maso...:))příjemnou vůňí,sexy(nejlépe rudým)prádlem,které si pomalu,ale jistě ze sebe sundáte a postelí připravenou k pomilování:-D

  superkarma: 1 26.10.2009, 00:16:04
 23. avatar
  [98] átéčko [*]

  veerac — #97 anebo voňavýma očima. Zkus toSml26

  superkarma: 0 25.10.2009, 18:36:05
 24. [97] veerac [*]

  Nejlepší je svádět očima a vůní. Tyto dvě věci jdou pěkně spolu dohromady.

  1. na komentář reaguje átéčko — #98
  superkarma: 0 25.10.2009, 17:21:05
 25. avatar
  [96] Alisa [*]

  Svádět? Na sobě: chanell no. 5, a boty na vysokém podpatku! Pokud bude, na krk lze i nějaký ten diamant! Sml22 žádný chlap neodolá!!Sml67

  superkarma: 0 25.10.2009, 17:07:28
 26. avatar
  [95] átéčko [*]

  stara blazkova — #93 Jako správná manželka naznačím manželovi, že bych tuhle vůni chtěla! Je jen na mě, jak to řeknu.

  A na něm, jestli stojí za to, abych mu voněla krásnou vůní Hypnôse Senses !

  superkarma: -1 25.10.2009, 11:54:49
 27. avatar
  [94] átéčko [*]

  Paolo — #92 Jasné! Tak to má bát Muž je lovec, ne?

  My se máme bránit a vy? Voňavčičky, podvazky....Sml30

  superkarma: 0 25.10.2009, 11:52:50
 28. [93] stara blazkova [*]

  Tý brďo, jak si tu tak pročítám příspěvky, je to všechno stráášně jednostranný Sml23. Mně jako ženský stačilo říct, že potřebuju vyhrát balíček od Lancome, chlap se chytil na udičku a nebylo třeba žádné omáčky, obštrukcí a povídaček okolo Sml54. Ale aby se nám tu ta chlupatější část redakce nenudila, zde prozrazuji tip, který jsem vymámila z mého donchuána: prý stačí existovat - prostě být, víc netřeba Sml30... Takže pánové, z toho vyplývá, že někdy míň je víc... a já potvrzuju... ano ano ano...Sml52

  1. na komentář reaguje átéčko — #95
  superkarma: 0 24.10.2009, 22:28:58
 29. [92] Paolo [*]

  Nejrafinovanější svádění je to, když svádí muž mě a já si to můžu vychutnat až dokonce.. A krásný pocit máme oba. On že mě dobyl a já že jsem ta jeho nej...

  1. na komentář reaguje átéčko — #94
  superkarma: 0 24.10.2009, 20:40:48
 30. [91] medvidkova [*]

  Vůně je při svádění důležitá, navozuje atmosfáru, náladu, ... Když je vůně smyslná a ženská, cítím se taky tak a svádění je pak lehčí.

  superkarma: 0 24.10.2009, 14:27:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme