Rodina

Svačinka plná vitaminů nejen pro školáky

Experti radí, že jedno z nejdůležitějších jídel dne je snídaně. Snídaně nám pomůže nastartovat organismus a dodá potřebnou energii po dlouhé noci. Určitě bychom ale neměli zapomínat na pravidelné svačiny, a to se týká především školáků, tedy dětí, které tráví čas soustředěním a jejich organismus se navíc ještě stále vyvíjí. Správně bychom měli jíst, alespoň něco malého, každé dvě hodiny. Vhodná snídaně a svačiny tedy mají své opodstatnění.

Stella Vita

Pro rychlou přípravu snídaně či svačiny nejen pro školáka se výborně hodí lehký margarín, který se dobře roztírá. Vyzkoušet můžete například novinku Stella Vita. Rostlinný margarín plný vitamínů, který se výborně hodí na přípravu nejrůznějších sendvičů a studených pokrmů. Díky svému složení tak výborně poslouží jako lehký pokrm, který tělu dodá potřebné látky.

Vitaminy a potřebné látky pro zdraví

Stella Vita

Stella Vita obsahuje vitamin AB12, které jsou důležité pro normální funkci imunitního systému. B1 – podporuje psychickou činnost a činnost srdce. B2/Riboflavin přispívá k udržení normální stavu zraku, ke snížení míry únavy. B3/Niacin - k udržení normálního stavu pokožky, sliznic, podporuje činnost nervové soustavy. B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k regulaci hormonální aktivity. D – pro dobrý stav zubů, kostí a činnosti svalů. E - chrání buňky před oxidativním stresem. Dále obsahuje Omega 3 mastné kyseliny, kyselinu listovou, aj.

Pro zdravou svačinku doporučujeme tmavé pečivo a zeleninovou oblohu. Bude nejen dobře chutnat ale i pěkně vypadat.

   
27.09.2013 - Děti - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme