V době mládí čtenářky s nickem  Sustamar u nás džísky nebyly. Kdyby byly, tak by je určitě měla a nosila. Dnes je alespoň přeje ostatním. Více se již dočtete v dalším tematickém příspěvku.

Dobrý den
Jsem již postarší paní, ale vcelku moderně založená. Za nás ještě džísky nebyly a kdyby jo, tak ji určitě mám. Mládeži, která jejich rozmach zažila, jsem upřímně záviděla a jednu jsem si kdysi v Německu koupila taky.
Moje dcery měly obě džisky, moc jim to oběma slušelo, a když vidím dnes, jaké se prodávají, tak jen tiše závidím. Různé délky, barvy, vzory, se zipy, knoflíky, s límečky, s kanýrky… prostě úžasný výběr.

A jednou, jak přišel kdysi vnuk s dcerkou a měla malinkou džínovou bundičku, bylo jí tehdy asi 1,5 roku, tak jsem se jen tetelila, jak to té malinké slušelo, to bylo něco tak roztomilého... jen škoda, že nemám fotečku, hned bych vám jednu poslala.

Taky je nutno říci, že u některých z nich mi padá čelist, když vidím její cenu. Myslím, že 4 500 Kč je opravdu dost. Ale dnes je to samá značka a to něco stojí.
Když přišla vnukova žena, říkala, že i hezká a kvalitní se dá sehnat do 900 Kč. že zas takový přepych nepotřebuje a že by za to ani tolik nedala, s tím souhlasím.

A můj zeť, ten nosí džisku snad celý rok, pokud není -10 st, on ji má snad pořád, říkal, že stála 1500 Kč,ale už ji má přes 8 let a je stále dobrá, značku kvůli reklamě nenapíšu. Když je zima, dá si pod ni teplý svetr a chodí v ní ještě na konci listopadu a když je teplá zima, tak i v zimě..
Je to hezká moderní záležitost a je opravdu z čeho vybírat.
Jelikož je mi už přes 70 let, mám jen jedno džínové sako.

Sustamar

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________

Musím říct, že jste mě vzhledem k vašemu věku svou tolerantností velmi mile překvapila. Moc takových starších lidí neznám.
Děkuji, že jste napsala – a to džínové sako také není špatné. Určitě Vám sluší :)
Krásný den
Saša

Téma dnešního dne: Džíska

  • Nosíte, nebo nosila jste džísku?
  • Nosí, nebo nosil džísku váš partner?
  • Vzpomenete si ještě na tu svoji první?
  • Co pro vás džíska znamená?
  • Líbí se vám?
  • Pokud ne, proč ne?
  • A pokud ji nenosíte, z jakého důvodu?

Příznivkyně i odpůrkyně tohoto specifického oděvu:
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme opravdu pěkným dárkem, a to jak pro vás samotné, tak i pro partnera.
Pánskou toaletní vodou: Infinite Seduction a dámským luxusním tělovým krémem: Planet Spa se svěží vůní květů plumérie a citronu.

darekdziska

Reklama