Další příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Snížek. Jejím snem je sušička prádla, i když stále váhá a neví, jestli se jí koupě finančně vyplatí...

Vlastnit sušičku prádla, to je sen čtenářky Snížek. Skutečně je to ale tak skvělý pomocník? Poraďte!

MÁTE SUŠIČKU PRÁDLA?

V tomto počasí by se mi fakt hodila sušička prádla. Celé léto po ní ani nevzdechnu, sluníčko a větřík prádlo usuší, navíc se suší pod stříškou, takže ani nezmokne. Jenže přijdou mlhy, deštivo a zima a milé prádlo suším týden, potom žehlím a případně ještě dosušuju doma. Vždycky jedno prádlo posbírám, abych mohla druhé dát na šňůry usušit. Úplně nejhorší je to když pořádně mrzne, to jsem věšela prádlo i v rukavicích a pod rukama mi mrzlo, při sbírání bylo tuhé jako prkno. Vždycky jsem z toho znechucená, vůbec nemám ráda podzimní plískanice a zimu, zase mne to čeká. Kamarádka mi popisovala jak byla nadšená z prádla za sušičky. Já mám ale pračku s horním plněním a na ni by nešla postavit sušička, jinde zase místo nemám. Láká mne koupit si pračku a na ní sušičku, ale zase proč, když mi pračka funguje a není stará. Raději nebudu utrácet zbytečně a nechám si finanční rezervu na potřebnější věci. Taky nevím co bude dál, syn je čerstvě na podpoře a manžel tam bude od nového roku taky, snad si brzo najdou práci. Proto si o sušičce můžu nechat akorát zdát.

SNÍŽEK

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. října 2011: Co vám doma chybí?

Toužíte po nějakém spotřebiči, kusu nábytku či třeba kuchyňském vybavení? Šetříte na něj, ale vlastně si ani nejste jistá, že o něj stojíte? Svěřte se ostatním čtenářkám magazínu a nechte si poradit od lidí, kteří tento kousek již mají!

Své přání a důvody proč po tomto kousku toužíte, napište jako příspěvek k tématu dne 17. 10. 2011. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na získání dárku (viz níže). Příspěvky posílejte nejpozději 17. 10. 2011 do 15.00 hodin. Čekám je v redakční e-mailové schránce. A jaký že dárek můžete za svůj příspěvek vyhrát? Luxusní termokonvici Tchibo.

A pokud po ničem netoužíte, přijďte alespoň ostatním čtenářkám poradit a předat jim své zkušenosti!

tchibo

konvice

Reklama