A je to tady! Soutěž Česko hledá Superstar jde do finále, v neděli se rozhodne, kdo se stane nejoblíbenějším zpěvákem třetí řady této pěvecké soutěže. A zároveň je to poslední možnost, jak si u sázkové kanceláře Tipsport na tuto společenskou událost vsadit.

 

Vyhraje romantický typ v podobě Zbyňka Drdy nebo rocker reprezentovaný Davidem Spilkou? „Jsme přesvědčeni, že vyhraje Drda,“ říká Lubomír Ježek, mluvčí Tipsportu. Tomu odpovídají i kursy stanovené bookmakery této největší české sázkové kanceláře: skromně vystupující blonďáček Drda má mnohem nižší kurs 1,3:1, charismatický Spilka se svým šátkem 2,9:1.

 

V minulém kole Tipsport správně odhadl, že vypadne Leona Černá, a k jeho názoru se přiklonilo 80 % lidí, a proto vyhráli. Někteří z nich se odhodlali vsadit i desetitisícové částky, nejvíc sázkař z Prahy – 60.000 korun. Vzhledem ke kursu 1,50:1 inkasoval 90 000 korun. 

A jak zatím vypadají sázky na finále? Zatím 62 % jich bylo u Tipsportu podáno na Drdu, což ovšem není proti Spilkovi velký rozdíl.

Vsadit si lze na kterékoliv z poboček Tipsportu, po celé republice jich je 1030. Jejich seznam je k nalezení na internetové adrese www.tipsport.cz.

„Na SuperStar sázejí především ženy, tato soutěž je k sázení přilákala podobně jako například Stardance,“ doplňuje mluvčí Lubomír Ježek a připomíná tak možnost vsadit si i na taneční soutěž slavných párů, kterou vysílá každou sobotu Česká televize.

 

 

 

 

Reklama