Zdraví

Superpotravina, která vás nakopne!

Superpotravina je označení pro potraviny budoucnosti. Mají velké množství vitamínů a na rozdíl od pilulek jsou zcela přírodní. Jednou takovou je mladý ječmen. Obsahuje vysoký podíl chlorofylu a dalších prospěšných látek. Díky jeho pravidelnému užívání se budete cítit skvěle a plní energie. Mladý ječmen není ale žádnou novinkou, jeho účinky znali již ve starověku.

energy drinkZelený ječmen, patřící mezi tzv. zelené potraviny, je znám pro své příznivé účinky na lidský organismus, kterému je schopen dodávat nesmírné množství živin. Díky tomu, že je tato rostlina sklízena v období své nejvyšší vitality, dokáže veškeré obsažené látky uchovat a následně předat lidskému tělu. Kromě vitamínů obsahuje zelený ječmen také řadu minerálů, stopových prvků, mastné kyseliny, enzymy, bílkoviny a sacharidy. Chlorofyl, který je přítomen v ječmeni se používá při léčbě vředových onemocnění žaludku a střev. Ječmen také působí zásadotvorně a upravuje tak pH našeho vnitřního prostředí.

Z hlediska historie se ječmen řadí k jedné z nejstarších obilovin. Již za dob starověkého Říma si pomocí ječmene gladiátoři doplňovali energii. Dnes se stal populární potravinou zejména proto, že si lidé uvědomují nízkou kvalitu nabízených potravin a žijí v neustálém shonu. Snaží se proto hledat nové způsoby, jak žít zdravě a získávat ztracenou energii přirozenou cestou.

Pokud toužíte po důkladné detoxikaci, zkuste ječmen užívat několik měsíců. Právě vysoký podíl chlorofylu v něm obsažený má úžasné čisticí účinky. Díky působení enzymů má mladý ječmen také schopnost zpomalovat proces stárnutí a je vhodný při rekonvalescenci. Sám o sobě však člověka neléčí. Jeho hlavní funkcí je dodat tělu potřebné látky, aby mělo sílu se bránit. Zároveň ani nenahrazuje pestrou stravu. Je pouze jejím vhodným doplňkem.

energy drink

Zelený ječmen je nejčastěji dostupný ve formě prášku, který se rozpouští ve vlažné vodě. Nově je na trhu také nápoj, který kromě zeleného ječmene obsahuje ještě ovocný juice a aloe veru nebo guaranu. Energy FitDrink značky Virde díky obsahu aloe vera posiluje imunitu a trávicí systém, díky guaraně pak podporuje fyzickou kondici i mentální aktivitu. V praktickém balení v lahvičce je možné jej konzumovat kdykoliv a kdekoliv. Denní dávku potřebných živin získáte již z jedné láhve.

energy drink

   
18.09.2014 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] MarketSt [*]

  Možná nakopne, ale chuťka to zrovna není :D, měla jsem jen jednou a stačilo mi to :D

  superkarma: 0 30.09.2014, 20:16:48
 2. avatar
  [6] Barbucháč [*]

  manislava — #1tak si ten ječmen vypěstuj doma v truhlíku, je to snad nejpoužívanější obilovina u nás a vzejde ti tak za 10-15 dní a rozhodně to není nic finančně nákladného.

  Nikde není psáno, že si musíš kupovat zpracovaný prášek, který je tedy drahý úplně logicky.

  Když už návrat s selské stravě, tak taky používat selský rozum.

  superkarma: 1 19.09.2014, 19:17:16
 3. [5] kopp16 [*]

  Kdysi jse si to koupila- že je to zdravé. Užila jsem to jednou. Od té doby to je doma a nic. Opravdu je to nedobré. Ale dle článku zdravé. Že bych se hecla? Sml80

  superkarma: 0 18.09.2014, 11:05:04
 4. avatar
  [4] kobližka [*]

  Nu,co už od pohledu je nevzhledné,neřku-li hnusné,to zpravida ani nebývá dobré.

  superkarma: 0 18.09.2014, 09:09:19
 5. avatar
  [3] wich [*]

  To zas někdo objevil Ameriku. Na detox jsem užívala spirulinu a chlorelu, obojí je hnusné a ještě hnusněji mi po tom bylo. Mladý ječmen už jsem raději nezkoušela Sml30

  superkarma: 0 18.09.2014, 07:32:42
 6. [2] zwiki [*]

  To nakopne leda manažéry/ky/ a podnikatele/ky/.

  superkarma: 0 18.09.2014, 06:46:38
 7. [1] manislava [*]

  miluju tyhle super potraviny ječmen,chlorela....ale pro mě jsou bohužel cenově nedostupné,abych je užívalaSml80

  1. na komentář reaguje Barbucháč — #6
  superkarma: 0 18.09.2014, 06:29:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme