No, to je tedy otázka. Na chlapech se mi líbí samozřejmě především "nehrané" a opravdové chlapství ve všech jeho směrech, od galantnosti a ochrany své rodiny až po zdolávání každodenních rodinných problémů.

Takového muže jsem hledala a ke svému štěstí i našla v podobě svého manžela, který si opravdu na "chlapáka" jen nehraje, ale snaží se jím svým každodenním způsobem života a péčí o svou rodinu být.

Má samozřejmě také své chybičky, ale kdo je konečně nemá, takový superman neexistuje. Svého manžela miluji i s jeho chybami, ale hlavně pro jeho pozitivní přístup k životu, aktivitu a neustálou vytrvalost při všem, co dělá, ať už v práci nebo při sportu.

Můžu odpovědně říci, že ze mě, "sportovního analfabeta" vykřesal jiskřičku sportovního nadšení a chodím s ním pravidelně do posilovny cvičit ne z donucení, ale protože mě strhl svým elánem zdravěji žít. Takže se dá řict, že ze mě každodenně dělá lepšího člověka a za to mu patří můj dík, má láska a můj obdiv.

Vaše Helip


Dobré ráno Tobě Helip i všem ostatním,
dneska se budeme bavit o chlapech. Co se Vám na nich líbí, co Vás naopak odpuzuje. Můžete nám také napsat, zda právě muž, se kterým žijete, splnil Vaše představy o ideálním muži.

Helip, děkuji Vám za příspěvek. Máte pravdu, žádný člověk není bez chybiček a já Vám přeji i do budoucna, aby vám spolu s manželem bylo stále fajn :-)!

Jaké máte jiné zkušenosti s muži vy ostatní? Je něco, co Vás vždy dokáže svést, napište nám

                                                     redakce@zena-in.cz

Reklama