S Galérií Harfa je možné přenést se přímo do akčních filmů a mezi jejich neporazitelné hrdiny. Nenechte si ujít Spider-man den pro malé zachránce světa!

V Galerii Harfa se 27. 9. 2014 uskuteční jedinečný Amazing Spider-Man 2. Pro malé návštěvníky bude po celý den připravena spousta akčních a zábavných her. Ti hrdinové, kteří dorazí v kostýmu Spider-Mana, navíc dostanou originální dárek.

V sobotu 27. 9. 2014 se bude v prostorách Galerie Harfa konat ojedinělý zábavný den pro děti. Mezi 11:00 až 17:00 hodinou bude připraven bohatý program, během nějž si budou například malí Spider-Mani zkoušet pravý pavučinomet, který nemůže postrádat žádný akční hrdina, a super hrdinky budou gumičkovat náramky v barvách Spider-Mana. Pro milovníky her bude připraven XBOX 360 se zajímavou hrou názvem „The Amazing Spider-Man 2.“

dkdkdkkddd

Každý návštěvník navíc bude moci soutěžit o mnoho skvělých cen. „Akční hrdinové jsou mezi dětmi velmi oblíbení. Doufáme proto, že si díky Amazing Spider-Man 2 užijí mnoho zábavy nejen ony, ale i jejich rodiče,“ dodává marketingová koordinátorka Galerie Harfa Martina Tlustá.

Celé odpoledne je inspirováno oblíbeným filmem, který v současné době vychází na BLU-RAY a DVD. Akční atmosféru si tak můžete užít i doma!

Zdroj: tisková zpráva

Reklama