Každá kočka má jiné potřeby, a proto vyžaduje výživu šitou na míru. Perfect Fit je značka super prémiového krmiva pro kočky s osobností, která byla vyvinuta na základě nejnovějších vědeckých poznatků ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu v centru Waltham, světové autority pro chov a výživu domácích zvířat.

Svým složením přesně odpovídá individuálním stravovacím nárokům různých typů koček. S ohledem na věk a způsob života dodá každé kočce přesně ty živiny, které potřebuje pro zdravý, pohodový a plnohodnotný život. Jedinečný metabolický profil živin řady Perfect Fit je navržen tak, aby poskytoval vyvážený poměr bílkovin, tuků a sacharidů. Perfect Fit patří mezi krmiva s nejvyšším obsahem bílkovin ve své kategorii, vyrábí se z těch nejlepších přísad bez přídavku umělých barviv. Tvar a velikost granulí odpovídá potřebám kočky a má pozitivní vliv na dobrý stav dásní a zubů. Perfect Fit nejen podporuje dobrý zdravotní stav a vitalitu kočky, ale zároveň znamenitě chutná, hlavně díky lahodným, pečlivě vybraným přísadám.

Novinka pro náročné kočičí labužníky

Některé dospělé kočky jsou v jídle velice vybíravé. Speciálně pro jejich mlsné jazýčky bylo vyvinuto vysoce kvalitní, vyvážené krmivo Perfect Fit Diva. Obsahuje vysoký podíl bílkovin, které mu dodávají vynikající chuť, je lehce stravitelné a podporuje vyváženou střevní mikroflóru, zdravou kůži a zářivou srst.

Perfect Fit DivaLahodná chuť: krmivo obsahuje vysoký podíl proteinů a málo karbohydrátů, což odpovídá přirozeným preferencím koček.

Optimální trávení: vysoce kvalitní kuřecí proteiny a rýže v krmivu jsou lehce stravitelné.

Vyvážená střevní mikroflóra: přidaná prebiotika podporují správné bakterie v trávicím traktu.

Zdravá, zářivá srst: biotinem, zinkem a omega 6 mastnými kyselinami je krmivo obohaceno pro zdravou kůži a zářivou srst.

K dostání  v balení 750 g za doporučenou maloobchodní cenu 124,90 Kč nebo v balení 1,4 kg za 199,00  Kč.

Krmivo šité na míru

Perfect Fit se prodává kromě varianty Diva také ve variantě pro koťata Junior, pro dospělé kočky Adult, pro kastrované kočky Pro-Sterile, pro citlivé kočky Sensitive, pro kočky se sklonem k nadváze In-Form, pro pokojové kočky In-Home a pro aktivní kočky Active.

  • Perfect Fit Junior

Perfect Fit Krmivo pro koťata od 1 do 12 měsíců (a také pro březí nebo kojící dospělé  kočky), která potřebují stravu umožňující zdravý vývoj a co nejlepší start do života. Nejmladší členové kočičí rodiny spotřebují při poznávání světa mnoho energie. Energie je nutná také při procesu jejich překotného růstu, jelikož koťata rostou až dvanáctkrát rychleji než nemluvňata.

  • Perfect Fit Adult

Perfect Fit Krmivo pro dospělé kočky, které potřebují k vitálnímu a spokojenému životu vyváženou stravu, díky níž budou den co den v té nejlepší kondici.
Perfect Fit Adult bohatý na lososí nebo kuřecí maso zajišťuje kočce šetrné trávení, podporuje její močové ústrojí a má pozitivní vliv nejen na kvalitu
její srsti, ale i na zdravé zuby a dásně.

  • Perfect Fit Pro-Sterile

Perfect Fit Strava vyvinutá speciálně pro kastrované kočky, které mají velmi často sklony k nadváze a tendenci k problémům s močovým traktem. Napomáhá zachování správné hmotnosti kočky a udržování potřebné hladiny cukru v krvi, ochraňuje trávicí soustavu kočky, významně snižuje riziko vzniku močových kamenů, zaručuje zdravou kůži a krásnou srst.

  • Perfect Fit Sensitive

Perfect Fit Strava pro citlivé kočky, která jim zabezpečí zdravý průběh trávení, napomůže jejich obranyschopnosti a usnadní boj s infekcemi. Některým kočkám vadí určitá krmiva, protože ne všechna jsou vhodná pro jejich žaludky. Varianta Sensitive neobsahuje pšenici ani sóju, častý zdroj trávicích obtíží koček, ale je obohacená o antioxidanty, posilující obranyschopnost.

  • Perfect Fit In-Form

Perfect FitKrmivo pro kočky se sklonem k nadváze, které jim chutná a přitom obsahuje vše potřebné k udržení zdraví, štíhlé postavy a dobré kondice.
Má nižší obsah tuku a vysoký obsah bílkovin, udržujících svalovou hmotu. Navíc obsahuje přírodní L-karnitin, který kočky přirozeně potřebují a který napomáhá mobilizovat tukové zásoby a využívat energii z tuků.

  • Perfect Fit In-Home

Perfect FitKrmivo pro pokojové kočky, jejichž polehávání může mít neblahý vliv na stav srsti a kůže i na tělesnou hmotnost. Perfect Fit In-Home má dokonale vyvážený obsah živin pro zachování ideální hmotnosti, extrakt z juky zabraňuje tvorbě chlupových bezoárů, velké množství vápníku podporuje silné kosti a zdravé zuby.

  • Perfect Fit Active  

Perfect FitKrmivo pro aktivní dospělé kočky od 1 roku, které tráví většinu času venku a domů se vracejí jen na jídlo a spánek. Strava takových koček musí být bohatá na vysoce kvalitní bílkoviny, které mají příznivý vliv na tvorbu svalů a udržovaní aktivní kočky v dobré kondici. Díky krmivu Perfect Fit Active si kočky uchovají svůj temperament a sílu na další dobrodružství.

Perfect Fit funkční suroviny

Lněné semínko zdroj omega 3 mastných kyselin pro kůži a srst, klouby a mozkovou činnost
Čekanka zdroj prebiotické vlákniny, která zlepšuje trávení, a živin pro bifido bakterie,
které podporují trávení
Cukrová řepa zdroj kvalitní stravitelné vlákniny, která zlepšuje zažívání a kvalitu trusu
Měsíček lékařský zdroj luteinu, který jako antioxidant pomáhá chránit zrak, udržovat zdravé srdce, podporovat imunitní systém, snižovat poškození DNA a oxidativní poškození
Yucca schidigera přírodní extrakt snižuje koncentraci těkavých látek v trusu, které jsou zodpovědné za nepříjemný zápach
Celulóza podporuje pasáž hairbalů přes zažívací trakt
Sušené kvasnice zdroj bílkovin a vitamínů skupiny B pro lepší chutnost

Daniela Krajčová
Brand Manager Perfect Fit,
 Mars Czech, s.r.o.

Reklama