Nosíte paruky? Nebo jste o tom aspoň někdy uvažovali? Aspoň na večer změnit svou barvu, délku vlasů a být někým jiným? Nebo máte v oblibě příčesky? Přinášíme vám inspiraci!

Firma KASIMA provozuje síť specializovaných prodejen paruk, příčesků a bižuterie. Jednu z jejích prodejen najdete i v nákupním centru Palác Flóra v Praze na Vinohradské třídě. Navštívíte-li tuto prodejnu, budete velice mile překvapeni. Na relativně malém prostoru zde naleznete obrovský výběr nejen paruk, příčesků a bižuterie, ale také velmi hezké módní doplňky – například nejnovější trendy dámských kabelek, šály, šátky a opasky.

Nabídku bižuterie tvoří především náušnice, náramky, prsteny, řetízky a piercingy. 3 Pro Najdete zde překrásné výrobky z kůže, skla a především z chirurgické oceli, které jsou mimochodem vhodné i pro ženy trpící různými alergiemi na stříbro či jiné kovy.

„Naše nabídka paruk a příčesků je velmi široká. Mají různý střih, délku a barvu včetně moderních melírů. Jsou vyrobeny ze 100 % foukané syntetiky, které svým vzhledem i na dotyk připomínají lidský vlas. Nabízíme zde také odlehčené paruky. Dá se říci, že jsou lehčí, vzdušnější a mají optimální množství vlasů, což je dáno speciálním postupem při jejich výrobě,“ vysvětluje Kateřina Kujelová z vedení firmy KASIMA a dodává, že v současné době je firma KASIMA pravděpodobně největším dodavatelem tohoto zboží u nás. Koupě paruky však není jen příležitost jak udělat radost sobě či překvapit své okolí dočasnou změnou visáže. Jak se dále dovídáme z rozhovoru, v prodejně KASIMA nakupují paruky i zákazníci se zdravotními problémy onkologického, kožního i jiného rázu.

A přestože při každé léčbě je velmi důležitý psychický stav pacienta, platí to u těchto onemocnění dvojnásob. Pocit psychické pohody je v tomto případě přímo spjat s tím, jak je nemocný člověk schopen skrýt průvodní jevy těchto onemocnění. „Snažíme se o citlivý přístup k zákazníkovi, protože se jedná o velký vstup do jeho soukromí. Tito lidé pomůcky potřebují a neobejdou se bez nich. Je nutné říci, že v těchto případech na paruky přispívají určitou částkou všechny pojišťovny,“ zdůraznila Kateřina Kujelová a dodala, že firma KASIMA ve všech svých prodejnách, tedy i zde v nákupním centru Palác Flóra, přijímá zdravotní poukazy od všech pojišťoven bez jakýchkoliv problémů.

A podle čeho by si zákazníci měli paruky vybírat? „Víte, ne každý přichází s určitou svou představou o střihu, barvě, délce. Jsou zákaznice, které nemají jasnou představu co chtějí, jen mají chuť na nějakou změnu a nechtějí, aby to bylo trvalé. Tehdy navštíví naši prodejnu a ve většině případů pak odcházejí velmi spokojené s parukou nebo příčeskem, který jim pomohla vybrat pracovnice našeho obchodu. Vždy je totiž důležité sladit představy s vhodnými aspekty po odborné stránce. Je nutné vycházet  z tvaru obličeje, výraznosti očí a ostatních částí obličeje tak, aby paruka působila co nejpřirozeněji. To znamená, že musí prozářit obličej, dát vyniknout očím a upozornit na jednotlivé přednosti obličeje. Naopak na sebe nesmí strhnout pozornost. Samozřejmě že nejdůležitější je, aby se v takto zvolené paruce zákazník cítil opravdu pohodlně a přirozeně,“ poukazuje na nejdůležitější fakt Kateřina Kujelová.

 

Zajímalo nás také, jak o paruku pečovat. „Pokud chceme, aby paruka byla co nejdéle přirozená a vypadala stále jako nová, je potřeba použít na údržbu speciální ucelenou řadu kosmetických přípravků určených pro péči o paruku. Je také důležité, aby zákazník přesně věděl, jak postupovat při takzvaném praní, česání a udržování vlasů v paruce.

Téměř každý zákazník od nás odchází nejen s důležitými informacemi, jak o paruku pečovat, ale také se speciálním hřebenem a přípravky na paruku. Mnohé informace týkající se údržby paruk, ale i dalšího zboží z našeho sortimentu můžou naši zákazníci nalézt na našich nedávno zprovozněných internetových stránkách www.KASIMA.cz, kde také naleznou mnoho fotografií prakticky všeho zboží, které nabízíme na našich prodejnách.

A pro ty, kteří dávají přednost osobní návštěvě, mám na závěr pozvání: přijďte se podívat a přesvědčit o kvalitě naší nabídky ať už tady v nákupním centru Palác Flóra, případně v Karlových Varech, Plzni, Ostravě, Olomouci či jinde. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.“
Děkujeme za rozhovor i za pozvání a přejeme hodně úspěchů v práci.

Chcete se inspirovat? Navštivte stránky www.kasima.cz

Reklama