Rodina

Sunárek Do ručičky: Nový ovocný příkrm v praktickém balení nejen na cesty

Unikátní praktické balení 100% ovocných příkrmů bez přidaného cukru s bezpečnostním uzávěrem přizpůsobené dětským ručičkám je novou řadou v sortimentu příkrmů Sunárek. Sunárek Do ručičky je jediný 100% ovocný příkrm v praktickém balení, které si děti mohou vychutnat kdykoli a kdekoli již od ukončeného 7. měsíce. K dostání je ve čtyřech příchutích, a to jahoda, meruňka, banán a hruška.

sunar

„Sunárek Do ručičky je díky svému vyváženému složení důležitou součástí jídelníčku malých dětí. Zároveň díky jeho jedinečnému cestovnímu balení ve formě kapsičky, která je pro děti snadno uchopitelná, umožňuje rozvíjet jejich zručnost, koordinaci pohybů a samostatnost.“ říká Lenka Kočišíková, brand manažerka pro značku Sunárek.

Sunárek Do ručičky obsahuje naturbalance, nutričně vyváženou recepturu se specifickým obsahem relevantním pro dětskou stravu a je vyroben ze 100% ovoce bez přidaného cukru. Díky kvalitnímu výběru ovoce má Sunárek Do ručičky přirozenou chuť a jeho optimální konzistence zajistí snadnou konzumaci přímo z balení.

Sunárek Do ručičky je uzpůsoben do lehce skladovatelné cestovní znovu uzavíratelné kapsičky. K dostání je ve čtyřech příchutích, a to jahoda, meruňka, banán a hruška za cenu 24,90kč.

   
28.01.2014 - Děti - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme