Rodina

Sunar myslí i na maminky

Společnost Hero dbá nejen na potřeby dětí, ale také jejich maminek. Proto nyní představuje mléčný nápoj Sunar gravimilk s vylepšenou recepturou, která byla vyvinuta na základě poznatků o výživě, ale také se samotnými spotřebitelkami - nastávajícími a kojícími matkami. Kromě nového složení dostal jedinečný sušený mléčný nápoj i praktičtější balení v plastové uzavíratelné dóze. Nový Sunar gravimilk je k dostání ve třech příchutích - čokoláda, vanilka malina - od října 2016.

Unikátní nápoj Sunar gravimilk je jako jediný na trhu určen pro všechny tři fáze mateřství, kterými jsou příprava na početí, těhotenství a doba kojení. Právě v těchto obdobích je více než kdy jindy důležité, aby žena byla v psychické i fyzické pohodě a měla pravidelný přísun vitaminů, minerálních látek a dalších potřebných živin. Díky pestré a bohaté stravě lze totiž velmi významně ovlivnit vývoj plodu a zabránit vzniku vývojových vad miminka.

Sunar

Inovovaný Sunar gravimilk obsahuje jód, který je potřeba pro optimální činnost nervové soustavy, železo, jež přispívá k rozvoji poznávacích funkcí dítěte, a kyselinu listovou, která působí příznivě na krvetvorbu a růst zárodečných tkání během těhotenství, a její příjem ve zvýšeném množství je tak velmi žádoucí. Zároveň obsahuje vitaminy B2 a C, DHA omega-3 mastné kyseliny ani mléčný tuk, který nápoji propůjčuje přirozenou, jemnou mléčnou chuť.

„Vycházeli jsme z výsledků nezávislého testování* a snažili jsme se podle něj složení nápoje upravit tak, aby si stále zachoval optimální poměr živin a poskytnul maminkám vše potřebné. Zároveň jsme díky testování se samotnými maminkami vyladili chuť tak, aby si maminky mohly pochutnat na opravdu lahodném mléčném nápoji,“ uvádí Hana Nechvátalová ze společnosti Hero, a dodává: „Díky tomu, že je Sunar gravimilk ve formě nápoje, pomáhá jeho konzumace dodržovat mimo jiné i pravidelný pitný režim.“

Sunar

Stejně jako předchozí varianta, i nový Sunar gravimilk je k dostání ve třech lahodných příchutích - vanilka, čokoláda a malina. Změny se ale naopak dočkalo samotné balení. Klasickou krabici vystřídala praktická plastová dóza s šroubovacím víčkem, díky které si nápoj v prášku uchová veškeré své vlastnosti po ještě delší dobu.

Sunar Gravimilk s inovovanou recepturou je k dostání od října 2016 v 300g balení za doporučenou cenu 159,- Kč a je dostupný ve vybraných obchodech a lékárách.

www.gravimilk.cz

* Testováno s on-line portálem zenysro.cz

   
18.11.2016 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 18.11.2016, 23:18:54
 2. avatar
  [5] RenataMor [*]

  Sml67

  superkarma: 0 18.11.2016, 15:31:00
 3. avatar
  [4] Myškomedvídek [*]

  Sml80

  superkarma: 0 18.11.2016, 11:57:35
 4. [3] mamkaJa [*]

  To si snad normálně uvažující člověk nemůže koupit.

  superkarma: 0 18.11.2016, 11:04:51
 5. [2] rmarci [*]

  drahe cokolada byla mnohem lepsi ve starsi verzi :)

  superkarma: 0 18.11.2016, 09:38:04
 6. [1] bobani [*]

  za tu cenu ?

  superkarma: 0 18.11.2016, 09:25:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme