Značka Sunar a Galerie umění pro děti Vás zvou na kreativní a charitativní akci Sunar Charity Weekend. Od čtvrtka do neděle 21. - 24. 11. 2013 se v GUD mohou vaše děti zapojit do kreativních workshopů, otevřít svět své fantazie a navrhnout si vysněné oblečení pod vedením Jana Šimra, módního návrháře a kreativního koordinátora galerie.

S

Mimo jiné mohou shlédnout výstavu fotografií z kalendáře Sunar Fashion 2014, nechat se na místě vyfotit v kolekci oblečení Sunar Fashion a tím se stát součástí výstavy.

Během celého víkendu budete mít také možnost zakoupit oblečky z limitované edice Sunar Fashion a kalendáře, čímž přispějete na Nadační fond Dětský úsměv zřízený pod Dětským centrem Thomayerovy nemocnice. V galerii bude pro návštěvníky k prohlédnutí i výstava Radka Pilaře.

S

Sunar Charity Weekend - popis workshopů

  • Sobota od 14:00 hod - Oranžové království - oblékáme moderní princeznu a prince

Za sedmero horami a sedmero řekami bylo Oranžové království. Pojďte se tam s námi podívat a pomoci navrhnout krásné šaty pro moderní princeznu a prince, kteří zde žijí. Workshop i s vyprávěnou pohádkou je vhodný pro děti od 4 let.

  • Neděle od 14:00 hod - Staň se módním návrhářem

Workshop s módním návrhářem Janem Šimrem, kde si děti mohou navrhnout pro sebe či své rodiče trička dle poslední módy. Použity budou různé materiály, vzory, doplňky a každý si svůj výtvor může odnést domů. Workshop je vhodný pro děti od 4 let.

Workshopy jsou pro každého návštěvníka zdarma.

O Sunar Fashion

Tradiční česká značka kojenecké výživy Sunar, která se stará o spokojenost těch nejmenších už mnoho generací, se letos v lednu rozhodla maminkám usnadnit každodenní péči o jejich ratolesti a přijít s nabídkou trendových dětských oblečků z ryze české kolekce.
V návrhářské dílně se inspirovala motivem žirafky ve spojení s oranžovou barvou z obalu kojeneckého mléka Sunar complex s recepturou s naturbalance.
Díky kreativním nápadům a zkušenostem přední české návrhářky Hany Zárubové, se kterou značka Sunar spolupracovala, vznikla jedinečná limitovaná kolekce Sunar Fashion jaro/léto 2013.

Více na www.sunar.cz a www.galeriegud.cz.

Reklama