Styl

Sukně. Mini, midi, nebo maxi?

Nové jarní trendy jsou tady a není na škodu vědět, co bude letos tzv. IN. Jaké se budou nosit sukně? Na řadu přicházejí prodloužené délky. Loni to byly maxi, letos bude mít hlavní slovo délka sukní zvaná midi (do poloviny lýtek)

moda

Včera jste s v denním tématu Míšou Kudláčkovou probíraly, jestli jste spíše kalhotové, nebo sukňové. Kupodivu to vyšlo fifty fifty. Proč kupodivu? Myslela jsem si, že sukně budou za kalhotami spíše pokulhávat, ale překvapily jste mě. Nevím, jestli v tom hraje nějakou roli znamení, ve kterém jste se narodily, ale najde se ještě spousta žen, které nosí raději sukně. Bez ohledu na počasí, které právě teď panuje.

A tak vám, milé dámy, které jste „sukňové“, dám přednost a dnešní stylový článek budu věnovat sukním. Milovnice kalhot mi jistě prominou, na jejich oblíbený kousek také dojde, protože, jak jistě víte, nové jarní trendy jsou tady a není na škodu vědět, co bude letos tzv. in.

moda

Jaké se budou nosit sukně?

moda

Kdybych řekla, že všechny, měla bych svým způsobem pravdu. Naštěstí už neexistuje žádný módní diktát, který panoval ještě v šedesátých letech, kdy mini oblékaly i ženy, které na ně neměly ani nohy, ani věk. Z módy, zvláště té mladé, asi nevyjdou nikdy, ale dnes si můžeme vybrat délku, která nám vyhovuje a hlavně sluší.  

Jde spíše o to, co je trendy pro módní „fajnšmekry“.

Na řadu přicházejí prodloužené délky. Loni to byly maxi, které letos ještě zůstávají jako odezva na styl sedmdesátých let a módu hippie.

moda

Ale hlavní slovo bude mít délka sukní zvaná midi (do poloviny lýtek), která byla oblíbená ve třicátých letech minulého století.

Zřejmě namítnete, že nesluší každé, ale určitě si najde svoje nositelky, hlavně mezi ženami dlouhonohými a štíhlými.

Jaká délka sukně vyhovuje vám?

Možnost%
mini10
ke kolenům55,7
midi15,7
maxi18,6

   
22.02.2011 - Móda - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [5] ačnerka [*]

  oprava : moc......Sml30

  superkarma: 0 13.03.2011, 08:30:53
 2. [4] ačnerka [*]

  Je to sice mo hezké...(myslím ty sukně a šaty na obrázcích),ale nějak si nedovedu představit,že bych takhle obečená , jezdila městskou dopravou a vlakem do práce....Sml23Sml30

  superkarma: 0 13.03.2011, 08:30:08
 3. avatar
  [3] Domcaca [*]

  Já to mám 50 na 50.. Hrozně dobře se cítím v sukni do půli stehen a pak úplný opak v sukni,kterou tahám skoro po zemi.. :)Ale rozhodně dobře se cítím prostě v SUKNI.. Kalhoty skoro vůbec nenosím,jelikož jsem trošku cvalíkatější :)))) a sukně(s dobře zvolenou délkou) lecos dobře zakreje...:)))

  superkarma: 0 09.03.2011, 18:17:40
 4. avatar
  [2] Francaise [*]

  Myslím, že délka, která je na většiné obrázků sluší opravdu jen těm modelkám. Běžná žena ma v téhle délce místo hezkých nohou beztvaré hůlky.Sml15 Na nohou se mají zdůrazňovat nejužší místa, tedy kotníky a část těsně pod kolenem. Proto ženám nejvíce sluší délky asi 10 cm nad kotníky a těsně pod kolena (nebo do půl kolen). Sml16

  superkarma: 0 23.02.2011, 14:23:25
 5. [1] Ei.lin [*]

  midi nemám ráda, proč si opticky zkracovat nohy?Sml23

  superkarma: 0 23.02.2011, 10:07:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme