Toaleta je místnost, kde musíme trávit potřebný čas. Intimní chvíle, které zde trávíme, jsou různě dlouhé. Jako na ostatních místnostech, i na toaletě nám záleží, jak vypadá. Je jasné, že i toaleta může mít různý styl. Zaměříme se tedy na to, jak může vypadat. Vybrali jsme pro vás několik snímků zajímavého řešení toalety. Jaká by se vám líbila a jakou byste si vybrali?

Aby byla toaleta dokonalá, musí zářit čistotou a ideálně i vonět. Zrovna v této místnosti je nedůsledná hygiena hned vidět a navíc cítit. Udržet toaletu voňavou a čistou dá někdy velkou námahu a navíc drhnutí WC mísy nebývá zrovna tou nejoblíbenější činností.

Jaké jsou naše tipy pro čistou a provoněnou toaletu?

Domestos

Naše tipy – vyzkoušejte novinku WC blok Domestos Power 5 a Domestos 24H Plus White & Shine.

Nový WC blok Domestos Power 5 byl vyvinut tak, aby poskytl toaletě komplexní péči. Novinka Domestos Power 5 je k dispozici ve dvou různých variantách: Lime - vůně citronu a Ocean - vůně oceánu. Součástí výrobku je také Domestosprodloužený úchyt, díky kterému se WC blok přizpůsobí každé toaletní míse.

Domestos 24H Plus White & Shine nejen čistí, ale také dezinfikuje! Vylepšené složení s patentovanou technologií Hygiene Molecules zajišťuje dezinfekční účinek po čištění a zabraňuje tak dalšímu nechtěnému šíření bakterií. Přípravek poskytuje celodenní ochranu před bakteriemi uvolněnými z toalety po spláchnutí. Účinky přípravku oceníte nejen při dezinfekci a odstranění zápachu toalety, umyvadel a dřezů, ale také při bělení zašlých spár mezi dlaždičkami a kachličkami. V ředěné formě s ním vyčistíte podlahy a jiné velké plochy.

Více na www.domestos.cz.

AlbiPotpourri ve skle: Směs částí sušených rostlin bude příjemnou dekorací v každém bytě. Vybrat si můžete ze 4 jemných vůní. A to borovice s růží, broskev, máta a moka nebo sedmikráska s trávou.

AromaAroma difuzér krásně provoní váš interiér a zároveň bude milou dekorací. Součástí sady je keramická miska, květina a vonný esenciální olej. Vybrat si můžete mezi vůněmi vanilky a lotosu, divoké lilie, irské kávy a bavlny s růží.

svíčkyHeart & Home svíčky hoří při nižších teplotách, než klasické svíčky, a tak prosvítí váš domov na dlouhou a dlouhou dobu… Sójový vosk je aromatizovaný, takže svíčka navozuje nejen hřejivý pocit, ale váš domov bude i krásně provoněn vůní, kterou si vyberete pro navození té správné atmosféry. A to i když svíčka zrovna nehoří. Použitý vosk totiž umožňuje, aby se esence s voskem lépe propojila, a vůně svíček je tak intenzivnější. Kromě toho svíčky také krásně vypadají a jsou navrženy tak, aby se sklenice poté, co vyhoří, daly použít i jako elegantní dóza nebo dekorace.

Poo PourriPoo-Pourri je přírodní pohlcovač pachu tvořený směsí esenciálních olejů, které eliminují veškerý záchodový odér a to unikátním způsobem. Nejde totiž o chemický sprej, který pachy pouze maskuje. Poo-Pourri vychází z principů účinné aromaterapie. Pár vstřiků do mísy před vykonáním potřeby vytvoří olejovou vrstvu, která poté zabrání šíření veškerých zápachů. Přípravek přitom neobsahuje žádné syntetické chemikálie.

Vonné tyčinky Airwick

pachyVneste si domů radostné léto s touto hravou a příjemnou vůní, která kombinuje čerstvé bílé květy, sladký meloun a jemné tóny vanilky. Kolekce Air Wick Life Scents ™ je první neustále se měnící vůně, která vytvoří příjemnou atmosféru ve Vaší domácnosti.

Air Wick Rákosový difuzér používá přírodní ratanové stonky k jemnému rozptýlení nádherné vůně. Více zde.

Reklama