Umíte si představit, že vás někdo zahlédne oknem, jak se nahá pohybujete po bytě? To je docela noční můra, co říkáte? A právě podobný trapas se stal čtenářce Bohuši. Napsala mi o něm v příspěvku k dnešnímu tématu...


Ahojky, tak co já a nahota? Stydím se, stydím se snad od narození a to moooooc. Neustále na svém těle hledám nedokonalosti a to mému sebevědomí vůbec nepomůže, ale nadělat s tím nemůžu nic... jsem totiž takový VELKÝ STYDLÍN! A po trapasu z letošního jara se stydím snad ještě víííííc...! A co se stalo?

Zateplovali jsme dům, na fasádě jsme měli několik řemeslníků, byla jsem v neustálém kolotoči, a tak když se mě naskytla odpoledne skulinka volné chvilky, skočila jsem do sprchy a ten pot ze sebe odplavila. Chlapy se proháněli po fasádě a já tak, jak mě PÁN BŮH stvořil přeběhla do ložnice a své tělo důkladně natírala tělovým mlékem... tuto činnost totiž velmi miluji a svému tělu tuto hydrataci dopřávám velmi často a velmi důkladně...!

Když jsem se s touto obzvláště příjemnou činností blížila ke konci, pohlédla jsem do našeho ložnicového zrcadla, které se rozprostírá přes celou stěnu naproti okna a hrůzou jsem strnula... v zrcadle jsem totiž zahlédla tři dokonale vysmáté hlavy našich řemeslníků... ! V šoku jsem ještě jako raketa vyletěla k oknu(čímž jsem jim poskytla pohled na mé nedokonalé, stydlivé tělo což jsem si samozřejmě v té rychlosti hned neuvědomila) a ihned zatáhla žaluzie... z lešení jsem slyšela pouze výbuchy smíchu...! Po takovém trapasu jsem ten den nebyla schopna vyjít z domu a druhý den, když jsem se setkala s řemeslníky jsem byla červená jako rak (což mě zůstalo dodnes, když některého z nich potkám)... jen manžel dodnes nechápe, proč jsem se do konce naší fasády těm řemeslníkům snažila vyhýbat, jako ČERT KŘÍŽI...! Jo a ty jejich vysmáté hlavy mě straší dodnes... a věřím, že budou strašit do smrti!

Naháčům zdar,
Bohuša

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nahota

Jaký je váš vztah k nahotě?

Své odpovědi posílejte do redakční pošty (viz níže). Mějte na paměti, že pokud chcete mít šanci vyhrát za svou odpověď dárek, musí být dlouhá nejméně jako tento odstavec. Rozvinout odpověď můžete například o váš osobní vztah k nahotě na nudapláži, doma, na veřejnosti... A co můžete získat? Na jednu přispěvatelku čeká v redakci jedinečný parfém WINDSCAPE FOR HIM. Ano, jak jste správně pochopily, je určen mužům - navoňte si tedy svého miláčka!

Reklama