Vztahy

Stydíte se i před rybičkami?Stud i před rybičkami
Nejrůznější výzkumy týkající se sexu neopomínají ani oblast "kde" a "před kým". Americký časopis Bridal Guide uveřejnil studii dokazující, že jen necelých 40% párů se sexuálním radovánkám oddává v ložnici. Ostatní tak činí v kuchyni, koupelně, na WC, na chodbě, na zahradě, na střeše. Nemalá skupina respondentů přiznává, že jejich nejoblíbenějším místem je kino, dopravní prostředek, bazén, kancelář či škola, přičemž vzrušení podněcuje riziko odhalení. Na druhou stranu však dotazovaní přiznali i stud, který je vzhledem k výše napsanému překvapující. - Jen necelých třicet procent je schopno se milovat, je-li v místnosti kočička, papoušek, dokonce i morče. Ještě méně respondentů tak činí v přítomnosti psa. A zanedbatelné nebylo ani procento stydlíků, kteří v inkriminovaný čas zakrývají výhled z akvárií rybičkám a želvám!

Prostitutky jsou zdravější než jeptišky!
Vědecký tým univerzity v Bielefeldu provedl výzkum souvislostí sexuálního strádání s některými chorobnými příznaky. Vyplynulo z nich, že například nemilované, neobdivované, nevyhledávané, nepřístupné a jen zřídka se milující ženy trpí zdravotními problémy dvakrát častěji než ženy milované, obdivované, přístupné a často se milující. Jde hlavně o deprese, migrény, bolesti hlavy, břicha, nespavosti či bušení srdce. Absence sexu dokonce souvisí i s poruchami krevního oběhu či trávení. V 87% se pak ženy z první skupiny nezdravě přejídají. K podobným závěrům došli i sexuologové a imunologové vedeni profesorem Edwardem Tylerem - pravidelný sex prý příznivě ovlivňuje imunitní systém. Názoru nahrává šokující zjištění publikované odborníky v časopisu Freie Frau: Rakouské prostitutky jsou prý méně náchylné k bakteriálním onemocněním rodidel než rakouské jeptišky!

Nemorální zmrzlina
I naší, celkem liberální společností, lomcují prudérní proudy. Není tomu tak dlouho, co o křeslo prezidenta usiloval muž, který za nástroj ďábla považoval dokonce i antikoncepci. Pořád však ještě na tom nejsme tak zle. Některé církevní kruhy ve Velké Británii neusilují jen o vymizení antikoncepce, ale nepřítelem číslo jedna je pro ně...zmrzlina! Údajně jde o "demoralizující pochutinu", která povzbuzuje sexualitu a nemravné myšlení. Pravda je, že i zastánci ledové pochoutky většinou přiznávají, že skutečně jde o jednu z nejerotičtějších delikates. Eroticky motivované bývají i reklamy zadávané zmrzlinářskými koncerny a odvážnější bývají čím dál častěji i samotné mražené dobroty. Nadnárodní firmy svého času přišly se "smetanovým kokosovým Billem" či "nanukem" se stahovatelnou předkožkou ze želatiny. Nicméně hříšné jsou prý zmrzliny všechny, včetně těch obyčejných v kornoutkách.
   
20.03.2003 - Láska a vztahy - autor: Judita Bednářová

Komentáře:

 1. avatar
  [19] Duppinka [*]

  přítel má doma pejska a hodněkrát nás při tom viděl, ale nijak mi to nevadilo.....až na to, že mi pak chtěl ojet nohu

  superkarma: 0 20.03.2008, 13:52:41
 2. avatar
  [18] arjev [*]

  kwítek:
  zeva: papoušek chce taky
  Ťapina:
  Dokinka: Pán Bůh říkal také : perte se a žerte se ,víš v animovaném filmu

  superkarma: 0 20.03.2008, 13:35:17
 3. avatar
  [16] zeva [*]

  Když jsme v obýváku na gauči a zapomeneme zavřít papouška do klece, lítá nám po zádech a doslova nám do toho kecá. Když ho odeženu, za chvíli je zpátky, oždibuje mi náušnice, vyžaduje pozornost a pořád mele a mele.
  A zmrzlinka? Na jejím způsobu konzumace něco erotického opravdu je, ale to spíš záleží na fantazii

  superkarma: 0 23.03.2003, 09:14:55
 4. avatar
  [15] Ťapina [*]

  My jsme svá zvířátka v tomhle ohledu dostatečně neotestovali (do ložnice pesani normálně nemají přístup) a půjčili jsme je známým na chatu. Ti jim přístup do ložnice umožnili a odtud přezdívka "antikoncepční psi". Zajímalo je to a moc - takové čuňačinky ve své přítomnosti nestrpěli, obzvlášť když oni sami nemohli. Jinými slovy fenka neměla své období a pes se rozhodl že když on ne, tak "náhradní páneček" taky ne

  superkarma: 0 22.03.2003, 19:26:57
 5. avatar
  [14] Motty [*]

  Mravenec: přesně poznávám situaci u nás.... s tou kočičkou Píšeš, že budete mít koťátka, vím, že "Ja" sháněla koťátko, ale jenom čistě bílý, protože takový se jim ztratilo a jejich synátorek po něm smutní. Tak jí dám na tebe kontakt, třeba se vám bílý "povede". Ahoj, Motty

  superkarma: 0 21.03.2003, 08:37:49
 6. avatar
  [11] Dokinka [*]

  Pán Boh povedal milujte sa a množte sa. radšej sa budem pozerať v telke na porno ako na CNN kde americania utocia na IRAK preco to nezakazujú.Láska a intimny styk je to najkrajšie čo ľudia mame.Nehambime sa za to.

  superkarma: 0 20.03.2003, 13:38:17
 7. avatar
  [7] Motty [*]

  Lucimo: Ahoj Lucimo, to ty naše kočule jsou asi zvídavější. Ale ono je zajímá, i když se jen pod peřinou pohne noha, hlavně kocourek Bertík je na to specialista. Už jsem se naučila nevystrkovat žádnou končetinu, jinak mi po ní Berťa vystartuje. Ale zase když ráno otevřu oči a hodně zblízka mi do nich kouká kočičí tvářička, tak je to docela milý. Ahoj

  superkarma: 0 20.03.2003, 11:09:54
 8. avatar
  [6] Lucimo [*]

  Motty: Hi, hi... Jednu dobu jsem bydlela v jednom pokoji s 80kg dogou - psem, ktery mel v mem pokoji i pelech. Obcas prisel, kouknul na nas, vlez si do pelechu a spal. Ocividne ho to zajimalo mnohem min nez treba priprava jidla...

  superkarma: 0 20.03.2003, 10:45:51
 9. avatar
  [5] Motty [*]

  No tak to kdybych se měla stydět před kočičkama, tak bysme náš manželský život mohli rovnou zabalit. Není nic neobvyklýho, když v nejlepším jeden z našich miláčků vyskočí na postel a sleduje vše zblízka, eventuelně mě třeba ještě olízne tvář . Ze začátku to pravda byl trochu rušivý element, ale už jsme si zvykli.

  superkarma: 0 20.03.2003, 09:11:53
 10. avatar
  [1] Lucimo [*]

  Pred zviratkama se nestydim, ale ani je nevyhledavam...
  Nejsem jeptiska ani prostitutka, takze mne mozna ceka nejaka bakterialni nakaza...
  Zmrzku miluju, ale nedovedu si predstavit, ze bych ji stahovala predkozku...

  superkarma: 0 20.03.2003, 07:48:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme