Fyzická a psychická proměna Step by step

 

Do svých čtyřiceti let v létě roku  2006 netušila, že by se svým zevnějškem mohla být někdy spokojena. Žila obyčejný život a o krásnějším těle si jí už ani nezdálo.  Do přitažlivé ženy měla hodně daleko. 

„Velká prsa byla můj největší handicap,“ přiznává paní Laděna, která v rámci kompletní proměny TOP Image Special Bomton studií  absolvovala  nejdříve plastické operace (zmenšení prsou, plastiku břicha a liposukci stehen), než se tým Bomtonu začal věnovat samotnému zkrášlování zevnějšku. 

 

 

Laděna, 40 let 

 

A přesně to se stalo, když přišla nabídka od Bomton studií na radikální proměnu, včetně zásahu plastického chirurga.

„Chtěli jsme ženu, která všem dokáže, že  není nic ztraceno, i když už to člověk skoro vzdal,“ vysvětluje  záměr Radka Červinková z Bomtonu a dodává, že studio Bomton hodně sázelo na psychiku, která se v zevnějšku odráží a zmůže víc, než by kdo čekal.
„Naším cílem nebylo vytvořit supermodelku, ale chtěli jsme vybrané ženě vylepšením image zvýšit sebevědomí a dodat tak její osobnosti šarm a sílu k další práci na sobě samé,“ říká Radka.

 


Plastické operace  


„Prsa se musela zmenšit operací, protože žádná dieta ani cvičení by jim líbivou podobu nevrátila. I tukové polštáře a kožní nadbytek na břiše by jinak zlikvidovat nešly,“ zdůvodňuje svou volbu  MUDr. Roman Kufa, šéf centra estetické a plastické chirurgie v Praze. Partie na zevních stehnech a bocích zvládne vibrační liposukce,“ doplňuje lékař. 

 


1. operace: zmenšení prsou

„Kde a kolik prsní tkáně bude ubráno se nejprve kreslí přímo na kůži,“ komentuje Kufa své počínání dříve, než přistoupí k samotné operaci. Ta probíhá v úplné narkóze, trvá asi dvě hodiny a je při ní kompletně odstraněna část prsní tkáně, posunut prsní dvorec výš  a následně prs vymodelován do nového tvaru.

Velikost prsou číslo 6 je zmenšena o 3 čísla.

 

2. operace:

A/ liposukce boků

I při druhé operaci se upravované oblasti zprvu zakreslují na tělo. Jakmile Laděna „usne“, pouští se Kufa do liposukce stehen a boků.

Liposukční vibrující kanyla se zavádí pod kůži miniaturními otvory, po kterých nezůstane téměř žádné stopa. Tumescentní technika liposukce, kdy se do podkoží napouští speciální roztok uvolňující tukové buňky,  předchází následným nerovnostem kůže a tuk bez větší příměsi krve odchází plynule z těla pryč.

Skoro tři litry tuku jsou pryč. Volná kůže se  přihojí zpátky asi za měsíc a proto bude Laděna muset nosit speciální elastické kalhoty nad kolena. 

B/ operace břicha

Než se břišní stěna odřízne, musí operatér zploštit horní část břicha pomocí liposukce. „Chirurg pokračuje odříznutím břišní stěny elektrickým skalpelem, který za sebou hned pálí cévy a zastavuje krvácení. Jediné, co zachová, je pupík, který přesadí do nového otvoru.   

Dalším krokem, který pomůže břicho vymodelovat, je sešití rozestoupených přímých břišních svalů. Jakmile je přebytečných 1200 g  tkáně odříznuto, přitáhnou se zbylé horní a spodní části k sobě a sešijí.


 

 

Trénink a úprava životosprávy

 

Po měsíci nutné rekonvalescence se natěšená Laděna vrhla do nového života.  Bez protestů se podřídila přísnému tréninkovému režimu a několikrát týdně zpevňuje své tělo pod vedením trenéra Iva Zubatého v Kickbox klubu. A bez radikální změny životosprávy by to samozřejmě nešlo.

„Začátky byly dost strašné. Bylo to poprvé  za celou dobu proměny, kdy jsem si myslela, že tohle nezvládnu.  Zjistila jsem, že moje tělo je schopno tak akorát chodit a vařit,‘‘ vzpomíná  Laděna na první hodinu.

„Po čtvrt roce se těm začátkům směju. Chce to jednoduše vydržet. Dneska všechno mnohem snáze zvládám a hlavně mě trénink neskutečně baví. “

 

Trenér dohlíží na správné provedení cviků a jejich dávkování, které průběžně přizpůsobuje Laděninu výkonu. A Laďka běhá, skáče přes švihadlo, jezdí na kole. To všechno v teplákách, neoprénovém pásu, dvou tričkách a mikině.

„Nejdůležitější je ale najet na zdravou stravu, protože to je sedmdesát procent úspěchu,“ říká její trenér Ivo Zubatý, který tvrdí, že  když se něco nedaří, tak člověk málo chtěl.

Podle Iva by však dieta neměla být drastická, ale naopak příjemná. Pohyb se stal pro Laděnu doslova drogou.

 

 

 

 Nová Top image v Bomtonu

 

 

Laděna se těšila na návštěvu Bomton studia jako malá holka.

„Neměla jsem žádnou představu, jediným požadavkem bylo, že se chci cítit dobře. Vše jsem s důvěrou nechala na jejich rozhodnutí. Mají pověst skvělých odborníků.“

 

Po úvodním rozhovoru s odborným týmem ve složení dvojice Master kadeřnic, kosmetička, vizážistka, manikérka a pedikérka, kdy se vytříbily vize a vzájemná očekávání, se Laděny jako první ujala Master  kadeřnice Romana Tinglová. Zvolila cestu prodloužení vlasů, aby tak protáhla kulatý tvar obličeje a vzbudila dojem mladistvého looku. Poté je kolegyně Master kadeřnice Jarka Pecová tmavší barvou vyladila, prosvětlila pramínky kolem tváře a bravurně sestříhala podle posledních trendů, aby působily zdánlivě neuhlazeným a přirozeným dojmem.

„Laďce bude kombinace barvy tón v tónu slušet. Nic příliš kontrastního bychom nedoporučovaly,“ hlásí shodně obě kadeřnice.

 

Na rukou se práce na zahrádce pěkně podepsala. „Nejsem zvyklá dělat v rukavicích“, vysvětluje Laděna.

Manikérka a pedikérka Dana Blažková v jedné osobě ošetřila ruce, upravila nehty a zjemnila i kůži na chodidlech.

 

Paní Laděna se sice občas líčí, ale o svou pleť není zvyklá pečovat. Unavená, zašedlá a povadlá pleť si větší pozornost zaslouží. Vyčistění pleti a její  vzkříšení si vzala na starost kosmetička Lenka Vobnášilová.

„Základem je make-up. Líčení díky němu vypadá plasticky,“ říká kosmetička a vizážistka Lenka. 

„A protože má Laděna užší rty, měla by se naučit používat konturovací tužku,“dodává.

 

 

 

 

 

 

Aby se účinky tréninku ještě více podpořily a tělo se snadněji formovalo, zahájila druhá kosmetička Monika Budzinová kúru, založenou na  kombinaci dvou kosmetických přístrojů, které pomocí ultrazvuku brání vzniku celulitidy a pomocí elektrických impulsů nutí svaly pracovat.

I Laděně ušijeme kúru přímo na tělo,“  vyzdvihuje plus této metody Monika.

„I když to není úplně relaxační  procedura, má velmi rychlý a viditelný účinek,“ přiznává Laděna.

„Po návštěvě Bomtonu se  cítím skvěle. Ani jsem netušila, že můžu takhle vypadat,“ žasne při pohledu do zrcadla Laděna.

 

 

Je červen 2006...

 

„Stydím se za svou postavu...“

 

 

 

Je prosinec 2006


Půl roku po operacích je paní Laděna opravdu jiná. Nejenže vypadá jinak, ale změnu byste našli i ve způsobu chůze, projevu a dokonce i stylu řeči.

Váží o dvacet kilo méně a s lehkostí v duši vyměnila svůj šatník, protože má o čtyři velikosti menší číslo. Tentokrát si při stylingu přímo v Bomtonu troufli i na odvážnější kombinace oděvu. Čas i Laděna dozrály na svobodnější outfit.


„Ještě před pár týdny by pro ni rudá byla tabu. Teď už se téhle provokativní barvy bát nemusí, protože jen podtrhne sexappeal, který Laďka teď skutečně v sobě má.“ 

Změna nespočívá jenom ve vzhledu, Laděna se neuvěřitelně proměnila i uvnitř.

„Jsem otevřenější, mám ze sebe i ze života radost, stále se usmívám …“ říká a každý by jí až záviděl.

 

Najednou je tu usměvavá a sebevědomá žena, v které byste tu plachou a komplexy trpící maminu sotva našli. Naopak byste ji zařadili k těm úspěšným a nadšením sršícím, přitažlivým ženám.

 

Proměna s Bomtonem dala jejímu životu nový rozměr. Je pyšná na to, co všechno s plným nasazením podstoupila a velkou měrou díky odborníkům úspěšně dotáhla do konce.

 

Proměna nastartovala v Laděně nezdolnou chuť a odvahu na sobě pracovat. Nesmíří se už s jen tak s něčím v životě, a i když má před sebou ještě kus cesty, těší se. Ví, na koho z odborníků se obrátit, takže kam až po ní dojde, závisí především jen a jen na její vůli.

„Doporučuji a fandím každému, kdo je na tom podobně, jako jsem byla já...“

Vladěna.

 

Bomton vlasová a kosmetická studia

Každý člověk má své osobité kouzlo. Co je dobré pro jednoho, nepotěší druhého. Důležité je najít soulad mezi vnitřní a vnější podobou člověka, aby výsledný dojem působil harmonicky.

 

Top image

komplexní servis v oblasti vyladění osobní a profesní image:

 

           úvodní rozhovor mezi odborným týmem a klientem, na jehož základě se

            krystalizují vize a tříbí vzájemná očekávání

           kadeřnická péče – obřad Kérastase Paris, střih, barvení

            a finální úprava vlasů

           kosmetická péče – základní ošetření pleti a doporučení péče.

           vizážistika – denní líčení a poradenství

           manikúra – základní ošetření rukou a nehtů

           styling – výběr a doporučení stylu odívání

 

 

službu Top Image nabízí exkluzivně Bomton studio Myslíkova 31, Praha 1,

tel.: +420 224 934 427, e-mail: myslikova@bomton.cz, www.bomton.cz.

 

 

Bonus

v případě potřeby sjednání bezplatné konzultace  s plastickým chirurgem

Reklama